Sportovní fotografie, aktuality, zprávy

Sportovní zpravodajství - sportovní fotografie, aktuality, kalendáře sportovních akcí, kam za sportem

projít na web

Extrémní Dakar – v úterý tropy a ve středu sníh!

364 ostrých kilometrů a extrémní nadmořská výška až 5.000 metrů byly hlavní jmenovatele nástrah třetí etapy letošní Rally Dakar. Jediný český zástupce v kategorii automobilů Martin Prokop s navigátorkou Ilkou Minor do ní vstupovali z šestnáctého místa a b

Na důlní haldě se bojovalo o vteřiny

Předposlední závod OffROAD Maratonu se jel uplynulou sobotu na důlní haldě poblíž obce Vřesová na Sokolovsku. Závodníci se dočkali parádního podzimního offroadu s pár kapkami deště a bez prachu. Čtyřkolky poprvé v historii dovedl do cíle Juraj Varga z Var

V sobotu 23.7. odstartuje v Mostě MČR v terénním triatlonu

Domácí terénní triatlon, neboli Xterru, čeká o víkendu velký svátek v podobě závodu Cross Triathlon Most, který bude republikovým šampionátem v tomto multisportovním odvětví. Záštitu nad uspořádáním závodu převzal zkušený organizátor a závodník Tomáš Lang

Studenecké míle 2023 vyrazí i na Špindlerovu boudu

Veteránské akce lahodí oku nejednoho fanouška historií vonící techniky našich dědečků a babiček. 16. ročník Studeneckých mílí se vydá ze Studence na Špindlerovu boudu.

Jim Clark Revival odstartovala sezónu Sports Car Challenge 2023.

Letošní kalendář Sports Car Challenge (SCC) začal při historickém meetingu na Hockenheimu, kde se SCC představilo po boku dalších zajímavých sérií při Jim Clark Revival. Před zraky 35tis lidí v hledištích se bylo na co koukat. Sports Car Challenge při prv

Prague International Marathon odstartoval prezident Pavel

V letošním ročníku Prague International Marathon byl nejrychlejší Keňan Alexander Mutiso, který časem 2:05:09 vylepšil traťový rekord! Na druhém místě skončil Etiopan Sisay Lemma a třetí byl Keňan Philemon Rono.

Drexler Formula 2023 a třetí závod na Hungaroringu

Drexler Formula Cup 2023 má za sebou již třetí závodní víkend v maďarském Hungaroringu. Celkově vedou Berta a Bonanomi.

Kamion pro Adama Lacka bude!

Přestože tým Buggyra na konci loňského roku oznámil jasné NE evropským truckům a zaměření na vytrvalostní série cestovních vozů a dálkových rally, nakonec na tradiční zastávce evropského šampionátu tahačů na okruzích v Mostě nebude chybět.

Max Karhan se představil také doma v Třinci

Max Karhan z Lukamotorsportu se představil také na domácí trati a po evropské anabázi zavítal do Třince na závody Champions of the Future 2023.

Alessia Palanti vyhrála EurILCA Europa Cup na Gardě

V Rivě na Lago di Garda se jel od 4. do 7. 5. Europa Cup tříd ILCA 4, 6 a 7. Alessia Palanti se dostala do vedení v olympijské třídě ILCA 6 hned první den, když vyhrála obě rozjížďky.

BOSS GP bylo hostem Jim Clark Revival

Druhý závodní víkend měli na programu jezdci BOSS GP na Hockenheimu, konaném při Jim Clark Revival.

David Odstrčil s Tarou Bohak bronzoví na Mistrovství světa

Poprvé v historii českého tanečního sportu stanul český taneční pár na stupních vítězů na Mistrovství světa profesionálů ve standardních tancích a získal bronzovou medaili. Mistrovství světa se konalo v neděli 7. května v zaplněné sportovní hale Žalgiris

Juniorský tým Saintéloc získal první vítězství v 24H SÉRII

Tým Buggyra racing ovládl třídu GT4 Juniorský tým Saintéloc si zajistil své první celkové vítězství v 24H SERIES by Hankook po dlouhém boji s šampionem série týmem Herberth Motorsport.

Sezónu zahájilo i zavodiště v Lysé nad Labem

1.května otevřelo své brány i závodiště v Lysé nad Labem. Před skvělou diváckou kulisou se odběhlo 8 dostihů a další 4 dostihy poníků. Vrcholem odpoledne byla Prvomájová steeplechase (I.kat.,4200m.), na jejímž startu spočinulo 7 koní.

Hankook Carboniacup hostí Slovakia Ring

Slovenský autodrom u Orechovej Potoni hostí letos už druhý díl okruhového poháru s názvem Hankook Carboniacup, tedy v jeho již třinácté závodní sezóně.