Juniorský tým Saintéloc získal první vítězství v 24H SÉRII

Tým Buggyra racing ovládl třídu GT4 Juniorský tým Saintéloc si zajistil své první celkové vítězství v 24H SERIES by Hankook po dlouhém boji s šampionem série týmem Herberth Motorsport.

Sebastian Vettel získal pro Ferrari první vítězství od roku 2013

Čtyřnásobný světový šampion Sebastian Vettel získal pro Ferrari první vítězství od Velké ceny Španělska 2013, sám na triumf čekal od Velké ceny Brazílie 2013. Pro extrémně horké počasí a velice abrazivní asfalt zvolil strategii dvou zastávek v boxech a v

VETTEL SI V MALAJSII DOJEL PRO VÍTĚZSTVÍ

Pilot Red Bullu Sebastian Vettel po nervy drásající bitvě s kolegou Markem Webberem získal své první vítězství v sezoně. Oba jezdci v průběhu závodu nasadili hned tři různé směsi Pirelli. Každý ovšem směsi hladkých pneumatik využíval v jinou dobu.

Tři tituly juniorský Mistr ČR pro AWC Sokol Židlochovice

Informace o proběhlém MRJ v armwrestlingu, na kterém jsme získali 3 tituly juniorský Mistr ČR.

12 trofejí pro Buggyru

Buggyra Zero Mileage Racing o víkendu kralovala v ESET V4 Cupu na Slovakia Ringu. David Vršecký získal první dvě individuální vítězství v kategorii GT3 a jedno společné s Tomášem Engem. Zářili i mladíci z Buggyra Academy. Yasmeen Koloc sbírala pódiová umí

ALONSO VYBOJOVAL VÍTĚZSTVÍ VE VELKÉ CENĚ ČÍNY

Fernando Alonso dnes v Číně získal první vítězství v letošní sezoně. Zvolil strategii tří zastávek. Pilot týmu Ferrari startoval ze třetího místa. Nejprve jel na měkké směsi P Zero Žlutá, načež strávil tři stinty na středně tvrdých pneu. V cíli měl před K