Kulturní akce a Kultura - Informuji.cz

Informuji.cz = Kulturní kalendář, rozcestník a rádce po cestě za kulturou a výlety! Akce, festivaly, kina, divadla, muzea, výstavy, výlety... vše pod jednou střechou.

Brno Kulturní – Kulturní politika • Otevřená správa • Veřejný prostor

Kulturní politika • Otevřená správa • Veřejný prostor

Kulturní a rodinné centrum Knoflík

Místo pro setkávání dětí a dospělých nejen z Prahy 9 | Home

Home - Centrum podpory, o.p.s.

Centrum podpory, o. p. s., jejímž zřizovatelem je Nadace Sirius, bylo založeno 16. listopadu 2012 s cílem systematicky mapovat, aktivně vyhledávat a šířit dobrou praxi ve vybrané oblasti problematiky ohroženého dítěte.

Nadace Experientia

Nadace Experientia podporuje mladé vědce z oboru organické, bioorganické a medicinální chemie. Naši stipendisté díky podpoře nadace cestují na roční stáže na excelentní zahraniční vědecká pracoviště a publikují v prestižních vědeckých časopisech.

Ústecká komunitní nadace

Ústecká komunitní nadace je první českou komunitní nadací, jejíž kořeny sahají do roku 1993. Své sídlo máme v Ústí nad Labem. Díky darům od desítek dárců z řad firem i jednotlivců každým rokem podpoříme přes 100 projektů neziskových organizací a jednotliv

Plán pro Brno — Plán pro Brno

Konference, která hledá plán pro brněnskou dopravu a veřejný prostor spolu s občany i odborníky ze zahraničí. 26. a 27. září 2017, Univerzitní kino Scala, Moravské nám. 3, Brno

Vlasta | Máme plán pro Desítku

vlasta, Praha 10, koalice, renata chmelová, trojmezí, volby,

Centrum podpory transformace, o.p.s. - pomáháme se změnou

Centrum podpory transformace prosazuje změny v systému poskytování sociálních služeb tak, aby byly dostupné, individualizované a pomohly žít nezávislý život.