iROZHLAS - spolehlivé a rychlé zprávy

iROZHLAS - zpravodajský server Českého rozhlasu přináší ověřené zprávy z Česka i ze světa od svých zpravodajů.

Expres.cz - Zprávy, které baví.

Místo, kde si Karel Gott podává ruku s uprchlíky.

czc.cz

Jeden z největších internetových obchodů s výpočetní technikou a elektronikou. Široká nabídka notebooků, komponent, PC sestav, montáž počítačů.

Peníze.cz - Největší web o osobních financích na českém internetu

Největší web o financích na českém internetu. Zpravodajství, rady a tipy, kalkulačky, recenze finančních produktů. Komplexní finanční servis on-line.

Katalog firem a institucí • Firmy.cz

Katalog ověřených firem v ČR. Pravidelně aktualizovaný seznam firem a institucí, aktuální kontakty a uživatelské recenze firem.

netZprávy | seznam aktuálních zpráv 7 dní v týdnu 24 hodin denně

netZprávy - přehled zpráv - brána k internetovému zpravodajství

Deník.cz - informace, které jsou vám nejblíž

Novinky a zprávy z regionů Čech i ze světa. Nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

Centrum zdravých zad fyzioterapeutická zdravotní klinika

Otevřeno máme od pondělí do pátku dle rozvrhů každého teapeuta hodin a soboty a neděle jen akutní případy. Pro rezervaci termínů volejte využijte REZERVAČNÍ SYSTÉM.

Prima Inspirace - Domovská stránka - Vítejte na webu primainspirace.cz

Internetový magazín Prima Inspirace Vám přináší každodenní dávku receptů, tipů a různých triků do domácnosti a zahrady, které můžete využít.

Super.cz

Super.cz - žhavé novinky ze světa celebrit, nejnovější články o vztazích mezi lidmi a mnoho dalšího. Server provozují ve spolupráci portál Seznam.cz a vydavatelství Borgis.