Centrum zdravých zad fyzioterapeutická zdravotní klinika

Otevřeno máme od pondělí do pátku dle rozvrhů každého teapeuta hodin a soboty a neděle jen akutní případy. Pro rezervaci termínů volejte využijte REZERVAČNÍ SYSTÉM.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Kompletní tenisové informace - zprávy, live výsledky tenisu, žebříčky a archivní výsledky z ATP a WTA. Soutěže a sázkařské tipy na tenis.

Výtvarná Výchova - Výtvarná výchova

Od mnoho dětí jsem slýchávala, že jim výtvarná výchova v životě k ničemu nebude. A právě my, učitelé, máme možnost děti přesvědčit o tom, že pro ně výtvarná

Aktuálně - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa

MAKOVÁ PANENKA

Blog o zahradničení, pěstování a receptech

WordPress návody, tipy a rady

Vlastní internetové stránky snadno a česky díky nejrozšířenějšímu redakčnímu systému WordPress. Návody, recenze a tipy na šablony a pluginy.

Inzerce, inzeráty, bazar - Bazos.cz

Inzerce zdarma, internetový bazar - kup si nový byt nebo prodej staré auto, to vše zvládne náš Bazos - Vaše inzeráty.

CDH.cz - Česká databáze her | hodnocení a recenze her na PC, PS, Xbox, Nintendo, herní konzole i mob

Česká databáze her přináší největší seznam her s jejich hodnocením a recenzemi v Česku. Video hry na PC, Xbox, Playstation, Nintendo, iOS, Adroid i jiné konzole v herním katalogu lze hodnotit, komentovat a jiné.

iDNES KINO

Seriály s hvězdným obsazením Single Lady, Single Man, Taxikář, Vesničan a další. Komedie, dramata, talk show, slow TV, dokumenty a další moře pořadů….

Křesťan dnes - křesťanské internetové noviny - Křesťan dnes

Křesťan Dnes je křesťanský zpravodajský portál, přináší zprávy z církví a zabývá se tématem víry a náboženství ale i společenskými a politickými otázkami