Arsenal FC Supporters Club

Oficiální československý Arsenal FC Supporters Club, máme aktivní základnu čítající přes 500 členů. Milujeme fotbal, milujeme Arsenal.

projít na web

Martin Odegaard North London Forever

Vždy jsem měl takové zvláštní spojení s Arsenalem. Začalo to ještě před tím, než jsem sem přestoupil. Ani nevím jak to vysvětlit. Teda kromě jednoho příběhu. Nikdy jsem nebyl velkým fanouškem videoher. Jsem z generace, která běhala venku. Snad jen s vý

Info pro členy SC: Hromadná objednávka s 10% slevou.

!! POUZE PRO ČLENY SUPPORTERS CLUBU!!! Pouze pro členy SC!!! Tedy pro ty, kteří mají zaplacené příspěvky na sezónu 2022/2023. Většina z Vás už to zná, ale přece jen apeluji na všechny, zejména objednávkové „nováčky“, aby si pečlivě přečetli návod a

Loan Watch 6.2.

Arthur Okonkwo si odbyl svůj debut za Sturm Graz v poháru. Zápas proti Salzburku skončil po prodloužení 1:1. Arthur dvěma chycenými penaltami přispěl k celkové výhře. Auston Trusty v poslední minutě nastavení vstřelil vítězný gól na 4:3 v přestelce

Preview: Everton vs. Arsenal

V sobotu po obědě nás opět čeká anglická PL a hned první zápas odehraje Arsenal na půdě Toffees. Klub z modré části Liverpoolu nezažívá právě úspěšné období a po odvolání Franka Lamparda jej čeká první zápas pod vedením nového kouče, Seana Dyche, kter

Souhrn a hodnocení hostování za první polovinu sezony

Pozor, jedná se o překlad, mé hodnocení hostování bude až na konci sezony. (pozn. překladatele) Jelikož největší rozruch během přestupového okna je kolem příchodů, cítím že je potřeba podívat se na to i z druhé strany, konkrétně na hráče, kteří tráví s

Jorginho je rád, že se konečně spojil s Artetou

Nový podpis Jorginho se těší, že si konečně zahraje pod Mikelem Artetou poté, co prozradil, že už byl jednou blízko přestupu na Emirates Stadium Italský internacionál dorazil z Chelsea v poslední přestupový den, aby do druhé poloviny sezóny posílil naš

Deadline DAY LIVE

Dnes nás čeká poslední den přestupového okna, pojďme se jím společně prokousat. Pokusíme se Vám průběžně přinášet ty nejzásadnější zprávy co se děje napříč fotbalovou evropou. Pokud si chcete připomenout některé dřívější spekulace a obchody, můžete tak uč

Loan Watch 30.1.

Folarin Balogun opět skóroval, tentokrát na půdě PSG, kde v nastaveném čase svým gólem (video) zajistil bod za remízu 1:1.Statistiky: Charlie Patino je dalším z hráčů, který se trefil (video). Odehrál 73 minut, ale Blackpool nakonec prohrál 2:1 a v

By the numbers: Arsenal vs. Manchester United

Tenhle zápas byl stejně tak radostný jako byl vyčerpávající. Po závěrečném hvizdu jsem nevěděl, jestli si jít lehnout nebo zaběhat. Cítil jsem, že tento zápas byl tím nejtěžším testem v dosavadní sezóně. Manchester United se nachází ve světové formě a