Loan Watch 6.2.

Arthur Okonkwo si odbyl svůj debut za Sturm Graz v poháru. Zápas proti Salzburku skončil po prodloužení 1:1. Arthur dvěma chycenými penaltami přispěl k celkové výhře. Auston Trusty v poslední minutě nastavení vstřelil vítězný gól na 4:3 v přestelce se Swansea. Sambi Lokonga si odbyl svůj debut za Crystal Palace, kdy nastoupil v 72. minutě prohraného zápasu s Manchesterem United 2:1. Nathan Butler-Oyedeji si připsal svůj seniorský debut za Accrington Stanley, který prohrál s Lincoln City 3:0. Odehrál 59 minut. Folarin Balogun odehrál celý zápas s Auxere, který skončil bezgólovou remízou 0:0. Ovie Ejeheri odchytal další zápas ve finském ligovém poháru, SJK porazilo VPS 3:2. Ovie si vysloužil žlutou kartu. Nuno Tavares odehrál celý zápas s Nice, Marseille prohrála 3:1. Charlie Patino odehrál 60 minut zápasu, ve kterém Blackpool prohrál 3:0 s Middlesbrough. Alex Runarsson odchytal celý zápas, Alanyaspor prohrál s Istanbulosporem 2:1. Brooke Norton-Cuffy odehrál 61 minut zápasu ve kterému Coventry City prohrálo s WBA 1:0. Ryan Alebiosu odehrál celý zápas. Kilmarnock v něm prohrál 3:1 s Livingstonem. Alex Kirk odehrál celý zápas Ayr prohrál 2:0 s Qeens Park. Tim Akinola nastoupil v 83. na posledních pár minut zápasu. Chesterfield prohrál 1:0 s Boreham Wood. Pablo Mari hraje s Monzou až dnes ve 20:45, zápas vysílá Nova Sport 4. Omar Rekik má možnost si dnes odbýt debut za Wigan, který v 21:00 nastoupí na půdě Blackburnu, zápas vysílá Premier Sport 1. Ostatní hráči z různých důvodů k zápasu o víkendu nenastoupili. Zdroj: /Jorge Bird, Transfermarkt/ Příspěvek Loan Watch 6.2. pochází z Arsenal FC Supporters Club

Top 20 písní pro Váš první novomanželský tanec!

Na svatbě samozřejmě nesmí chybět novomanželský tanec. Pro Váš první společný novomanželský tanec si vyberte písničku, při které se hlavně budete cítit dobře a užijete si tento kouzelný okamžik. Pokud ještě nemáte svou píseň vybranou, zde máme pro vás pár

Huawei Watch GT 2E sportovní redesign úspěšného modelu

Po modelu Huawei Watch 2 pouští čínská značka na trh i sportovněji vypadají verzi s přídomkem E. Parametrově vychází z z hodinek GT 2. OLED displej má 1,39 s rozlišením 454454 pixelů, 4 GB paměti a pohání je procesor Kirin A1. Výdrž by měla být opět až 14

SvětAndroida.cz // Galaxy Watch 4 a novější brzy nabídnou skvělou funkci. Známe ji z jablečného ekosystému

Systém Wear OS 4 podporuje funkci zvanou Watch Unlock Ta umožňuje odemknout telefon skrz hodinky Novinka se brzy dostane i do hodinek Galaxy Watch Společnost Samsung nedávno aktualizovala hodinky Galaxy Watch4 a Galaxy Watch5 na systém One UI 5 Watch, kte

SvětAndroida.cz // Huawei Watch GT4 jsou za rohem! Mrkněte na oficiální rendery a ceny

Huawei ve čtvrtek představí nové chytré hodinky Řada Watch GT4 se pochlubí dlouhou výdrží baterie  Na výběr bude celkem devět různých variant Společnost Huawei minulý týden oznámila, že na své akci 14. září v Barceloně uvede nové hodinky Huawei Watch GT4.

Loan Watch 30.1.

Folarin Balogun opět skóroval, tentokrát na půdě PSG, kde v nastaveném čase svým gólem (video) zajistil bod za remízu 1:1.Statistiky: Charlie Patino je dalším z hráčů, který se trefil (video). Odehrál 73 minut, ale Blackpool nakonec prohrál 2:1 a v