Sportovní fotografie, aktuality, zprávy

Sportovní zpravodajství - sportovní fotografie, aktuality, kalendáře sportovních akcí, kam za sportem

projít na web

Česká závodnice na nevyzkoušené cestě

Gabrielu Jílkovou znají čeští příznivci závodních vozů asi dobře, netřeba připomínat její starty v cestovních vozech, formulových monopostech a v poslední době také s GT vozy zvučných jmen.

Humpolec a Nová Paka otevřely sezónu autokrosu

Úvodními dvěma podniky v Humpolci a v Nové Pace začalo MČR 2023 v autokrosu.

HEBE si veze bronz z Mistrovství Evropy

Na Maltě se od 26. dubna do 1. května jelo mistrovství Evropy ORC. Na startu byly dvě české lodě: HEBE SAILING TEAM a TŘI SESTRY SAILING TEAM. A HEBE závod vyšel parádně. Byl z toho bronz.

Max Karhan sbírá zkušenosti a daří se mu

Max Karhan z Lukamotorsport jel čtvrtý závod série WSK Super Masters na Italském okruhu Cremona, kde získával další cenné zkušenosti v první sezóně třídy OK.

Světový pohár poprvé v Kladrubech nad Labem

Poprvé v 18leté historii Rudolfova poháru v Kladrubech nad Labem se tyto vozatajské závody staly součástí Světového poháru, konkrétně soutěž čtyřspřeží. Tento fakt přilákal na start ty nejlepší z nejlepších a díky tomu i velké množství diváků, hlavně na s

Zlato z Hyeres pro windsurfařku Barboru Švíkovou

Windsurfařka Barbora Švíková z Yachtu Club CERE vyhrála ve třídě iQFoil závod světové série olympijských lodních tříd ve francouzském Hyeres!

Autokros Humpolec 2023

Domácí autokrosovou sezónu zahájil již tradičně podnik na humpoleckém závodišti Pod Vilémovským lomem.

Dostihová sezóna odstartovala již i v Pardubicích

Nový termín 16.4. přidalo do kalendáře dostihové závodiště v Pardubicích. Jednalo se spíše o rozehřívací dostihy nižších kategorií, tři rovinové a dva přes proutěné překážky.

Paul Ricard otevřel sezónu Boss GP 2023

Na známém francouzském autodromu se rozjel kolotoč letošních závodů BOSS GP. Mezi překvapení byl nejen start bývalého brazilského jezdce F1 Pizzonii, ale také zaváděcí vůz Ferrari z roku 2008.

Tomáš Enge ukázal na Šumavě možnosti nové Toyoty GR Yaris

Sourozenecká dvojice Tomáš Enge/Lucie Engová zanechala na právě skončené Rallye Šumava Klatovy silný dojem, přestože do cíle nedorazila. Co se přihodilo?

Kristýna Piňosová vyhrála dvě úvodní rozjížďky!

Více než 50 let jezdí elita olympijského jachtingu koncem dubna do Hyères na Francouzskou riviéru. Semaine Olympique Française, jak se závod světové série olympijských tříd jmenuje, se v průběhu let stal nepřehlédnutelnou událostí každého národního týmu v

Desáté místo pro Lindu Dokoupilovou

O víkendu skončilo mistrovství Evropy třídy ILCA 4 v Cadizu. Linda Dokoupilová z Jachtklubu Brno vybojoval skvělé 10. místo a byla devátá z Evropanek.

Humpolec otevírá autokrosovou sezónu MČR 2023

Stejně jako loňský rok hostí úvodní podnik republikových závodů autokrosu AMK Humpolec.

Monza otevřela sezónu monopostů Maxx Formula

Rychlý závodní okruh v italské Monze odstartoval sérii Maxx Formula, která letos zavítá do Mostu, ale také na Slovakiaring.

Stříbro pro český windsurfing!

Alexandra Lojínová získala stříbrnou medaili na mistrovství Evropy třídy Techno 293 na Gardě! Éra velmi úspěšných mladých windsurfařek stále pokračuje!