HEBE si veze bronz z Mistrovství Evropy

Na Maltě se od 26. dubna do 1. května jelo mistrovství Evropy ORC. Na startu byly dvě české lodě: HEBE SAILING TEAM a TŘI SESTRY SAILING TEAM. A HEBE závod vyšel parádně. Byl z toho bronz.

Tým HÉBÉ se chystá na mistrovství Evropy

Posádka lodě HÉBÉ V, závodící za Český Yacht Klub, se chystá na Mistrovství Evropy ORC ve třídě „C“, které se jede v Itálii od 15. května. Bohužel bude startovat jako jediná česká loď.

Tým HÉBÉ vybojoval na mistrovství Evropy skvělé páté místo

Posádka lodě HÉBÉ V, závodící za Český Yacht Klub, na Mistrovství Evropy ORC ve třídě „C“, které se jelo v Itálii od 15. května, vybojovala po nevydařené navigační etapě skvělé páté místo.

Český bowling veze z Mistrovství Evropy stříbrnou medaili

Stříbrná medaile v soutěži jednotlivců, rekord Mistrovsví Evropy ve trojicích na jednu hru a týmová umístění v Top 10. Šest českých hráčů sportovního bowlingu má za sebou úspěšné vystoupení na Mistrovství Evropy ve Finsku. Cenný kov ze soutěže jednotlivců

Na Mistrovství Moravy jsme získali 7 medailí, Muchová třetí na Akademických hrách, Novotný vyhrál v Maďarsku

V sobotu 11. června se na vítkovickém stadionu uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu a o den později v Olomouci žákovské mistrovství. Naše výprava dovezla celkem 7 medailí, z toho dvě zlaté, jednu stříbrnou a čtyři bronzové

Ondřej Teplý na mistrovství Evropy těsně za první desítkou

Mistrovství Evropy třídy Finn skončilo v neděli 6. září v polské Gdyni třemi udělenými tituly. Závodili totiž dohromady všichni od juniorů do 23 let až po masters nad 40 let.Na absolutní titul mistra Evropy dosáhl Zsombor Berecz z Maďarska, tréninkový par