HC Sparta Praha sledge hokej

Klubový web HC Sparta Praha sledge hokej

projít na web

Utkání mezi Olomouckými Kohouty a pražskou Spartou nabídlo dramatickou podívanou

Utkání mezi Olomouckými Kohouty a pražskou Spartou nabídlo dramatickou podívanou, ve které padlo celkem 7 gólů. Hosté se v první třetině dostali do tříbrankového vedení, Kohouti však na začátku druhé třetiny snížili na rozdíl jediné branky. Tento stav ale

Poprvé před domácím publikem a bohužel bez bodu

Před slušnou návštěvou odehráli sparťanští parahokejisté první domácí utkání nové sezony. Po úvodní prohře ve Zlíně a vybojovaném těsném triumfu ve Studénce přivítali sparťanští bojovníci v sobotním duelu ve Škoda Icerinku parahokejisty Karlových Varů, se

Gól kapitána Jiřího Krupičky last-minute vystřelil Spartě tři body

Para hokejisté Sparty se ve 2. kole dočkali prvního vítězství v nové sezóně, když zvítězili na ledě Studénky 2:1. Tři body vystřelil Pražanům kapitán Jiří Krupička, jenž se prosadil v samotném závěru.

Slovenská reprezentace (Zlín) porazila Spartu vysoko 5:0

Para hokejisté pražské Sparty vyšli na úvod sezóny bodově i gólové naprázdno, když nestačili poměrem 0:5 na mistrovský Zlín. Hodit za hlavu mohou porážku již v neděli, kdy jedou na led Studénky.

Pět zástupců Sparty se chystá na domácí mistrovství světa

Již zítra startuje v Ostravě světový šampionát v para hokeji. Na něm se představí hned pět zástupců pražské Sparty, jmenovitě brankář Michal Vápenka a hráči Jiří Raul, Miroslav Novotný, Zdeněk Krupička a v roli asistenta trenéra bude kouč Pražanů Jakub No

Rozhodnuto za deset minut. Sparta se na obrat proti Pardubicím nezmohla, končí čtvrtá

Sledge hokejisté pražské Sparty obsadili v letošní sezóně České para hokejové ligy čtvrté místo, když padli v sérii o bronz s Mustangy 0:2 na zápasy. Definitivum tomu dala sobotní porážka na ledě Pardubic, kde Pražané po deseti minutách prohrávali už 0:3,

Sparta jede do Pardubic prolomit gólové mlčení a pokusit se o obrat v sérii o bronz

Sledge hokejisté pražské Sparty míří o víkendu k odvetnému zápasu v rámci série o bronz. V prvním duelu Pražané padli doma 0:1, když inkasovali jedinou branku duelu 79 vteřin před koncem třetí třetiny. Celkově už neskórovali dva zápasy v řadě, cíl je tedy

Sparťany zlomil jediný gól zápasu v čase 43:41, v sérii o bronz prohrávají 0:1

Jeden jediný gól rozhodl první utkání v sérii o bronz, když Sparta prohrála s Pardubicemi 0:1 gólem v samotném závěru a stejným poměrem prohrává v sérii hraná na dvě vítězná utkání. Ta pokračuje příští týden na východě Čech, v sobotu i případně v neděli s

Sparta chce obhájit loňský bronz, vyzve Pardubice. Série začíná na domácí půdě!

Sledge hokejisty pražské Sparty čeká po roce boj bronz. V sérii hraná na dvě vítězná utkání se utkají s Pardubicemi, které v semifinále nestačily po prohrách 2:3 a 4:5 na Studénku. První duel se hraje na půdě pražských S v Říčanech u Prahy v sobotu 9. bře

Obrat se nekoná, Sparta vypadla v semifinálové sérii se Zlínem 0:2 na zápasy

Zázrak v podobě obratu v semifinálové sérii se nekoná, sledge hokejisté pražské Sparty prohráli i druhý semifinálový duel se Zlínem poměrem 0:2 a čeká je tak boj o bronz, ve kterém se utkají s Pardubicemi. Na ledě Zlína Pražané dlouho drželi bezbrankovou

Pražané musí ve Zlíně bezpodmínečně dvakrát vyhrát, aby odvrátili vyřazení

Dvě výhry na horkém ledě ve Zlíně musejí zapsat sledge hokejisté Sparty, pokud chtějí postoupit do finále ligy. V úvodním semifinále drželi s úřadujícím čtyřnásobným mistrem dlouho krok, nakonec ale nestačili na svého soka 2:4.

Sparta v semifinále se Zlínem ztratila úvodní duel a je na pokraji vyřazení

Dlouhých 29 minut dokázali sledge hokejisté pražské Sparty držet se Zlínem bezbrankovou remízu, nakonec ale na domácím ledě v úvodním duelu semifinále play off prohráli 2:4 a jsou na pokraji vyřazení z boje o titul. Pražané musí zejména litovat první třet

Semifinále je tady! Sparta do něj vstoupí v sobotu doma, ale bez Zdeňka Krupičky

Vrchol sezóny je tady, sledge hokejisté pražské Sparty v sobotu 16. února začnou bojovat v semifinále play off se Zlínem. Duel hrají na domácí půdě v Merkur Aréně v Říčanech, úvodní buly je naplánováno na 14:10 hodin. Vstup je zdarma! Série je hraná na dv

Sparta na závěr základní části přejela Litvínov, v semifinále narazí na mistrovský Zlín

Sledge hokejisté pražské Sparty vyhráli v posledním kole České para hokejové ligy doma nad posledním Litvínovem vysoko 8:0 a bodově se dotáhli na třetí Studénku (21 bodů). Vinou horších vzájemných zápasů však Sparta zůstává čtvrtá, v semifinále se tak utk

Sparta doma porazila Karlovy Vary a má jistotu účasti v semifinále v play off!

Sledge hokejisté pražské Sparty porazili na domácím ledě v předposledním kole základní části České para hokejové ligy Karlovy Vary 3:1 a získali tak jistotu účasti v semifinále play off. Po nedělním duelu s Litvínovem (začátek 13:00) bude jasno, s kým se