HC Sparta Praha sledge hokej

Klubový web HC Sparta Praha sledge hokej

projít na web

Sparta chce potvrdit play off, do hlavního města míří poslední dva celky tabulky

S náskokem tří bodů na pátou Olomouc a dobrým losem vstupují sledge hokejisté pražské Sparty do závěrečného hracího víkendu. V sobotu ve Škoda Ice rinku se představí tým Karlových Varů (14:30), v neděli pak Pražané vyzvou Litvínov (13:00).

Sparta posiluje! Tým přebírá reprezentační trenér Novotný, obranu vyztuží Hrbek z Varů

Značně posílena jde do závěrečných bojů letošního ročníku pražská Sparta. Tým nově přebírá v pozici hlavního trenéra Jakub Novotný, který je trenérem brankářů u české reprezentace. Posilou do obrany pak je Miroslav Hrbek, který se přesouvá z Karlových Var

Čtyři hráči Sparty jsou v širší nominaci na květnový světový šampionát v Ostravě

Čtyři zástupci pražské Sparty jsou v širší nominaci na sledge hokejové mistrovství světa, které se na přelomu dubna a května uskuteční v Ostravě. Před domácími fanoušky by se měly představit stálice české repre gólman Vápenka, obránce Ji

Sparta gólem v závěru vykradla Olomouc a výrazně se přiblížila play off!

Gólem čtyři minuty před koncem třetí třetiny zvítězili sledge hokejisté pražské Sparty na ledě Olomouce a ve veledůležitém zápase si odvezli všechny tři body. Na výhře 3:2 se dvěma góly podílel Zdeněk Krupička. Pražané tak v pravý čas dokázali zastavit sé

Sparta jede do Olomouce zastavit šňůru proher: Musíme bodovat stůj co stůj, hlásí kapitán

Po skvělém úvodu přišlo vystřízlivění, sledge hokejisté Sparty v posledních čtyřech zápasech nebodovali a ze druhého místa klesli na čtvrtou, tj. poslední příčku, která zaručuje postup do play off. S pátou Olomoucí to tak bude v sobotu přímý souboj. Musí

Hororový víkend Sparty, osm gólů jí po Zlínu dala i Studénka

Horor. Co nikdy za čtrnáct let existence sledge hokejisté Sparty nezažili, se jim stalo tento víkend rovnou dvakrát. Osm gólů po včerejším výprasku od Zlína 0:8 dostali i od Studénky a padli počtvrté v řadě, výsledek však alespoň mírnili vstřelenou branko

Sparta má za sebou nejčernější den své historie, Zlínu podlehla rekordních 0:8

Nikdy. Prostě nikdy. Toto zažili sledge hokejisté Sparty poprvé. Byl to pro Pražany nejčernější den v jejich čtrnáctileté historii, na svém ledě podlehli pětinásobnému mistrovi ze Zlína 0:8 a zapsali třetí porážku v řadě. Osmi gólový debakl je největší pr

Do Prahy míří Zlín a Studénka. Porazí Pražané mistra i napodruhé?

Na led pražské Sparty míří v rámci 9. a 10. kola České para hokejové Zlín a Studénka. Pražany čekají těžké zápasy, jak říká kapitán a hrající trenér HC Sparta Praha Jiří Krupička, každý bod bude mít cenu zlata. V sobotu se hraje ve Škoda Ice rink s mistro

Pražané jsou o víkendu bez bodu, nezvládli ani odvetu v Pardubicích

Sledge hokejisté pražské Sparty prohráli i v odvetě na ledě Pardubic stejným poměrem 1:3 a o víkendu tak nebodovali. Mustangové uskočili do vedení 3:0, Zdeněk Krupička už jen dvě minuty před koncem mírnil porážku. Sparta se tak propadla na čtvrtou pozici,

Sparta v prvním duelu podlehla doma Pardubicím

Utkání ve strašnickém Škoda Icerinku nabídlo početné divácké kulise zajímavou podívanou. Nebyla nouze o pohledné akce, góly a ani drama. V úvodním dějství totiž hru přerušilo rozbité plexisklo, poslední minuta a půl se tak dohrávala spolu s&am

Spartu čeká dvojzápas s vicemistrovskými Pardubicemi. Potvrdí Pražané formu?

Sledge hokejisty pražské Sparty čeká v nadcházejícím víkendu dvojzápas s vicemistrovskými Pardubicemi. Pražané zatím v letošní sezóně v každém zápase bodovali a drží se tak jen o skóre za prvním Zlínem. V so

Sparta vyhrála v Litvínově a bodově se dotáhla na vedoucí Zlín!

Sledge hokejisté pražské Sparty zvítězili v 6. kole České para hokejové ligy 5:1 na ledě Litvínova a usadili se na druhé příčce, přičemž se bodově dotáhli na vedoucí Zlín!

Sparta natáhla bodovou šňůru, ve Varech urvala tři body!

I ve čtvrtém utkání sezóny dokázali sledge hokejisté Sparty bodovat. V rámci 5. kola České para hokejové ligy dle kapitána Jiřího Krupičky sice Pražané na ledě Karlových Varů neodehráli dobrý duel, i přesto ale vybojovali tři body za vítězství 3:2. Pokud

Sparta hraje opět venku, zajíždí do Varů a Litvínova

Sledge hokejisty pražské Sparty čekají další dva venkovní zápasy. O víkendu se nejprve představí v sobotu od 18:30 hodin na ledě Karlových Varů (hráno na ZS Ostrov), v neděli je pak čeká duel od 12 hodin v Litvínově.

Sparta bodovala i se Studénkou, prohrála až v nájezdech

Sledge hokejisté Sparty dokázali i ve 4. kole České para hokejové ligy bodovat, i když ne vyhrát. Na ledě Studénky Pražané padli 1:2 po samostatných nájezdech, každopádně i tak z moravského tripu jedou spokojeni se čtyřmi body. Aktuálně jim v tabulce patř