Pražané jsou o víkendu bez bodu, nezvládli ani odvetu v Pardubicích

Sledge hokejisté pražské Sparty prohráli i v odvetě na ledě Pardubic stejným poměrem 1:3 a o víkendu tak nebodovali. Mustangové uskočili do vedení 3:0, Zdeněk Krupička už jen dvě minuty před koncem mírnil porážku. Sparta se tak propadla na čtvrtou pozici, další duely ji čekají doma 8. a 9. prosince. Přijede Zlín a Studénka.

Spartu čeká dvojzápas s vicemistrovskými Pardubicemi. Potvrdí Pražané formu?

Sledge hokejisty pražské Sparty čeká v nadcházejícím víkendu dvojzápas s vicemistrovskými Pardubicemi. Pražané zatím v letošní sezóně v každém zápase bodovali a drží se tak jen o skóre za prvním Zlínem. V so

Sparta chce potvrdit play off, do hlavního města míří poslední dva celky tabulky

S náskokem tří bodů na pátou Olomouc a dobrým losem vstupují sledge hokejisté pražské Sparty do závěrečného hracího víkendu. V sobotu ve Škoda Ice rinku se představí tým Karlových Varů (14:30), v neděli pak Pražané vyzvou Litvínov (13:00).

Sparta jede do Pardubic prolomit gólové mlčení a pokusit se o obrat v sérii o bronz

Sledge hokejisté pražské Sparty míří o víkendu k odvetnému zápasu v rámci série o bronz. V prvním duelu Pražané padli doma 0:1, když inkasovali jedinou branku duelu 79 vteřin před koncem třetí třetiny. Celkově už neskórovali dva zápasy v řadě, cíl je tedy

Sparta vyhrála ve Varech, díky pomoci Zlína ztrácí na druhé Pardubice už jen bod!

Sledge hokejisté pražské Sparty půjdou klidně spát. Zvládli svůj těžký duel na ledě Karlových Varů, kde vyhráli 5:2. Navíc díky výhře Zlína v Pardubicích se na druhé Mustangy dotáhli jen na rozdíl jednoho bodu a situaci tak Pražané převzali do svých rukou

Sparta jede o víkendu do Karlových Varů a na led posledního Litvínova

Česká sledge hokejové liga nabírá před Vánoci tempo, již v nadcházejícím víkendu jsou na programu zápasy 9. a 10. kola. V nich se Pražané představí nejdříve v sobotu od 18 hodin na ledě Karlových Varů v Ostrově, v neděli pak Sparta zavítá do Litvínova. Zd