Sparta jede do Pardubic prolomit gólové mlčení a pokusit se o obrat v sérii o bronz

Sledge hokejisté pražské Sparty míří o víkendu k odvetnému zápasu v rámci série o bronz. V prvním duelu Pražané padli doma 0:1, když inkasovali jedinou branku duelu 79 vteřin před koncem třetí třetiny. Celkově už neskórovali dva zápasy v řadě, cíl je tedy jasný: v Pardubicích prolomit gólové mlčení a pokusit se otočit nepříznivý stav série.

Sparťany zlomil jediný gól zápasu v čase 43:41, v sérii o bronz prohrávají 0:1

Jeden jediný gól rozhodl první utkání v sérii o bronz, když Sparta prohrála s Pardubicemi 0:1 gólem v samotném závěru a stejným poměrem prohrává v sérii hraná na dvě vítězná utkání. Ta pokračuje příští týden na východě Čech, v sobotu i případně v neděli s

Rozhodnuto za deset minut. Sparta se na obrat proti Pardubicím nezmohla, končí čtvrtá

Sledge hokejisté pražské Sparty obsadili v letošní sezóně České para hokejové ligy čtvrté místo, když padli v sérii o bronz s Mustangy 0:2 na zápasy. Definitivum tomu dala sobotní porážka na ledě Pardubic, kde Pražané po deseti minutách prohrávali už 0:3,

Obrat se nekoná, Sparta vypadla v semifinálové sérii se Zlínem 0:2 na zápasy

Zázrak v podobě obratu v semifinálové sérii se nekoná, sledge hokejisté pražské Sparty prohráli i druhý semifinálový duel se Zlínem poměrem 0:2 a čeká je tak boj o bronz, ve kterém se utkají s Pardubicemi. Na ledě Zlína Pražané dlouho drželi bezbrankovou

Sparta chce obhájit loňský bronz, vyzve Pardubice. Série začíná na domácí půdě!

Sledge hokejisty pražské Sparty čeká po roce boj bronz. V sérii hraná na dvě vítězná utkání se utkají s Pardubicemi, které v semifinále nestačily po prohrách 2:3 a 4:5 na Studénku. První duel se hraje na půdě pražských S v Říčanech u Prahy v sobotu 9. bře

Sparta jede o víkendu do Karlových Varů a na led posledního Litvínova

Česká sledge hokejové liga nabírá před Vánoci tempo, již v nadcházejícím víkendu jsou na programu zápasy 9. a 10. kola. V nich se Pražané představí nejdříve v sobotu od 18 hodin na ledě Karlových Varů v Ostrově, v neděli pak Sparta zavítá do Litvínova. Zd