Obrat se nekoná, Sparta vypadla v semifinálové sérii se Zlínem 0:2 na zápasy

Zázrak v podobě obratu v semifinálové sérii se nekoná, sledge hokejisté pražské Sparty prohráli i druhý semifinálový duel se Zlínem poměrem 0:2 a čeká je tak boj o bronz, ve kterém se utkají s Pardubicemi. Na ledě Zlína Pražané dlouho drželi bezbrankovou remízu, stejně jako v prvním duelu ale soupeř dokázal zápas zlomit v závěru druhého dějství.

Sparta jede do Pardubic prolomit gólové mlčení a pokusit se o obrat v sérii o bronz

Sledge hokejisté pražské Sparty míří o víkendu k odvetnému zápasu v rámci série o bronz. V prvním duelu Pražané padli doma 0:1, když inkasovali jedinou branku duelu 79 vteřin před koncem třetí třetiny. Celkově už neskórovali dva zápasy v řadě, cíl je tedy

Do Prahy míří Zlín a Studénka. Porazí Pražané mistra i napodruhé?

Na led pražské Sparty míří v rámci 9. a 10. kola České para hokejové Zlín a Studénka. Pražany čekají těžké zápasy, jak říká kapitán a hrající trenér HC Sparta Praha Jiří Krupička, každý bod bude mít cenu zlata. V sobotu se hraje ve Škoda Ice rink s mistro

Rozhodnuto za deset minut. Sparta se na obrat proti Pardubicím nezmohla, končí čtvrtá

Sledge hokejisté pražské Sparty obsadili v letošní sezóně České para hokejové ligy čtvrté místo, když padli v sérii o bronz s Mustangy 0:2 na zápasy. Definitivum tomu dala sobotní porážka na ledě Pardubic, kde Pražané po deseti minutách prohrávali už 0:3,

Sparta na závěr základní části přejela Litvínov, v semifinále narazí na mistrovský Zlín

Sledge hokejisté pražské Sparty vyhráli v posledním kole České para hokejové ligy doma nad posledním Litvínovem vysoko 8:0 a bodově se dotáhli na třetí Studénku (21 bodů). Vinou horších vzájemných zápasů však Sparta zůstává čtvrtá, v semifinále se tak utk

Sparta nezastavila ofenzivní sílu Zlína, na Moravu putují všechny body

Sledge hokejisté pražské Sparty nedokázali v 5. kole E. P. C. Management České sledge hokejové ligy bodovat s mitrovským Zlínem. Ofenzivní síla LAPPu domácí obranou, které chyběl Jan Zapletal, dokázala hned v úvodní třetině udeřit třikrát. Ačkoli Pražané