Rozhodnuto za deset minut. Sparta se na obrat proti Pardubicím nezmohla, končí čtvrtá

Sledge hokejisté pražské Sparty obsadili v letošní sezóně České para hokejové ligy čtvrté místo, když padli v sérii o bronz s Mustangy 0:2 na zápasy. Definitivum tomu dala sobotní porážka na ledě Pardubic, kde Pražané po deseti minutách prohrávali už 0:3, stejným poměrem taky duel skončil. Sparťané v sezóně splnili hlavní cíl v podobě postupu do play off, kde už však ani jednou nedokázali zvítězit, v posledních třech duelech navíc nevstřelili ani branku.

Sparta na závěr základní části přejela Litvínov, v semifinále narazí na mistrovský Zlín

Sledge hokejisté pražské Sparty vyhráli v posledním kole České para hokejové ligy doma nad posledním Litvínovem vysoko 8:0 a bodově se dotáhli na třetí Studénku (21 bodů). Vinou horších vzájemných zápasů však Sparta zůstává čtvrtá, v semifinále se tak utk

Zázrak na ledě! Sparta dobyla zlínský hrad, obrat dokonala v nájezdech

Sledge hokejistům pražské Sparty se povedl zázrak. Ve Zlíně dokázali navázat na svou výhru z listopadu 2014, která byla pro všechny na ledě LAPPu do dnešního dne poslední. Sparta sice již v 10. minutě prohrávala o dvě branky, ovšem z minimum následně doká

Domácí víkend za šest bodů naplnil představy. Sparta se drží v kontaktu s popředím tabulky

Tým HC Sparta Praha sledge hokej v úvodních dvou zápasech sezóny na domácím ledě neztratil ani bod. Nejprve v sobotu Pražané srazili do kolen karlovarské Žraloky 2:0, načež splnili povinnost proti poslednímu Litvínovu poměrem 10:0. Sparta se tak udržela v

Sparta v prvním duelu podlehla doma Pardubicím

Utkání ve strašnickém Škoda Icerinku nabídlo početné divácké kulise zajímavou podívanou. Nebyla nouze o pohledné akce, góly a ani drama. V úvodním dějství totiž hru přerušilo rozbité plexisklo, poslední minuta a půl se tak dohrávala spolu s&am