Poprvé před domácím publikem a bohužel bez bodu

Před slušnou návštěvou odehráli sparťanští parahokejisté první domácí utkání nové sezony. Po úvodní prohře ve Zlíně a vybojovaném těsném triumfu ve Studénce přivítali sparťanští bojovníci v sobotním duelu ve Škoda Icerinku parahokejisty Karlových Varů, se kterými v přítomnosti nejvyššího vedení našeho klubu padli po tuhém souboji 1:2.

Domácí víkend za šest bodů naplnil představy. Sparta se drží v kontaktu s popředím tabulky

Tým HC Sparta Praha sledge hokej v úvodních dvou zápasech sezóny na domácím ledě neztratil ani bod. Nejprve v sobotu Pražané srazili do kolen karlovarské Žraloky 2:0, načež splnili povinnost proti poslednímu Litvínovu poměrem 10:0. Sparta se tak udržela v

Sparta bere tři body, odpor Studénky zlomila dvěma slepenými góly

Sledge hokejisté Sparty Praha dokázali v 6. kole E. P. C. Management České ligy vyhrát na domácím ledě nad týmem ze Studénky 4:1. Hosté tlaku Pražanů dlouho odolávali, zápas ale rozsekly dva slepené góly během šestnácti sekund v poslední minutě druhého dě

Vápenka vynuloval Žraloky, Sparta v Holešovicích slavila tři body

Třetí kolo České sledge hokejové ligy mělo pro sparťany velký význam. Poprvé se totiž představili před svým publikem, a navíc v pražských Holešovicích. Domácí trpělivě čekali na gólové příležitosti, které také přišly. V první třetině rozvlnil karlovarskou

Starší žákyně obhájily v lize titul.

Starší žákyně čekal v sobotu poslední ligový turnaj této sezóny, který odehrály před domácím publikem. Zároveň se jednalo o rozhodující zápasy o umístění v tabulce. Hned v úvodu čekal holky zápas s prvním týmem tabulky Meťákem ČB, ten zvládly na výbornou

Na led Sparty míří Vary a Litvínov. Neměli bychom zaváhat, ví trenér Katauer

Sledge hokejisté Sparty Praha v nadcházejícím víkendu 21. a 22. října představí poprvé v sezóně na domácím ledě. V sobotním podvečeru v Tipsport aréně v Holešovicích přivítají Karlovy Vary, hraje se od 18:15 hodin. V neděli na led do Neratovic přijede Lit