Sparta v semifinále se Zlínem ztratila úvodní duel a je na pokraji vyřazení

Dlouhých 29 minut dokázali sledge hokejisté pražské Sparty držet se Zlínem bezbrankovou remízu, nakonec ale na domácím ledě v úvodním duelu semifinále play off prohráli 2:4 a jsou na pokraji vyřazení z boje o titul. Pražané musí zejména litovat první třetiny, ve které mohli jít z několika dobrých šancí do vedení. V ofenzivě scházel Spartě Zdeněk Krupička, který skrze zdravotní problémy sledoval boj svých spoluhráčů pouze v civilu ze střídačky. Série hraná na dva vítězné duely pokračuje v sobotu 23. února na Moravě a Pražané mají před sebou těžký úkol; už nesmí prohrát.

Semifinále je tady! Sparta do něj vstoupí v sobotu doma, ale bez Zdeňka Krupičky

Vrchol sezóny je tady, sledge hokejisté pražské Sparty v sobotu 16. února začnou bojovat v semifinále play off se Zlínem. Duel hrají na domácí půdě v Merkur Aréně v Říčanech, úvodní buly je naplánováno na 14:10 hodin. Vstup je zdarma! Série je hraná na dv

Sparta na závěr základní části přejela Litvínov, v semifinále narazí na mistrovský Zlín

Sledge hokejisté pražské Sparty vyhráli v posledním kole České para hokejové ligy doma nad posledním Litvínovem vysoko 8:0 a bodově se dotáhli na třetí Studénku (21 bodů). Vinou horších vzájemných zápasů však Sparta zůstává čtvrtá, v semifinále se tak utk

Obrat se nekoná, Sparta vypadla v semifinálové sérii se Zlínem 0:2 na zápasy

Zázrak v podobě obratu v semifinálové sérii se nekoná, sledge hokejisté pražské Sparty prohráli i druhý semifinálový duel se Zlínem poměrem 0:2 a čeká je tak boj o bronz, ve kterém se utkají s Pardubicemi. Na ledě Zlína Pražané dlouho drželi bezbrankovou

Sparta chce obhájit loňský bronz, vyzve Pardubice. Série začíná na domácí půdě!

Sledge hokejisty pražské Sparty čeká po roce boj bronz. V sérii hraná na dvě vítězná utkání se utkají s Pardubicemi, které v semifinále nestačily po prohrách 2:3 a 4:5 na Studénku. První duel se hraje na půdě pražských S v Říčanech u Prahy v sobotu 9. bře

Sparta nezastavila ofenzivní sílu Zlína, na Moravu putují všechny body

Sledge hokejisté pražské Sparty nedokázali v 5. kole E. P. C. Management České sledge hokejové ligy bodovat s mitrovským Zlínem. Ofenzivní síla LAPPu domácí obranou, které chyběl Jan Zapletal, dokázala hned v úvodní třetině udeřit třikrát. Ačkoli Pražané