Sparta doma porazila Karlovy Vary a má jistotu účasti v semifinále v play off!

Sledge hokejisté pražské Sparty porazili na domácím ledě v předposledním kole základní části České para hokejové ligy Karlovy Vary 3:1 a získali tak jistotu účasti v semifinále play off. Po nedělním duelu s Litvínovem (začátek 13:00) bude jasno, s kým se Sparta utká.

Sparta gólem v závěru vykradla Olomouc a výrazně se přiblížila play off!

Gólem čtyři minuty před koncem třetí třetiny zvítězili sledge hokejisté pražské Sparty na ledě Olomouce a ve veledůležitém zápase si odvezli všechny tři body. Na výhře 3:2 se dvěma góly podílel Zdeněk Krupička. Pražané tak v pravý čas dokázali zastavit sé

Sparta na závěr základní části přejela Litvínov, v semifinále narazí na mistrovský Zlín

Sledge hokejisté pražské Sparty vyhráli v posledním kole České para hokejové ligy doma nad posledním Litvínovem vysoko 8:0 a bodově se dotáhli na třetí Studénku (21 bodů). Vinou horších vzájemných zápasů však Sparta zůstává čtvrtá, v semifinále se tak utk

Semifinále je tady! Sparta do něj vstoupí v sobotu doma, ale bez Zdeňka Krupičky

Vrchol sezóny je tady, sledge hokejisté pražské Sparty v sobotu 16. února začnou bojovat v semifinále play off se Zlínem. Duel hrají na domácí půdě v Merkur Aréně v Říčanech, úvodní buly je naplánováno na 14:10 hodin. Vstup je zdarma! Série je hraná na dv

Sparta stoupá tabulkou vzhůru, deseti góly doma porazila Litvínov

Sledge hokejisté Sparty Praha stoupají ligovou tabulkou vzhůru. Ve 4. kole E. P. C. Management České sledge hokejové ligy na domácím ledě porazili poslední Litvínov vysoko 10:0 a zapsali tak šestibodový víkend poté, co v sobotou zvládli i duel s Karlovými