Sparta stoupá tabulkou vzhůru, deseti góly doma porazila Litvínov

Sledge hokejisté Sparty Praha stoupají ligovou tabulkou vzhůru. Ve 4. kole E. P. C. Management České sledge hokejové ligy na domácím ledě porazili poslední Litvínov vysoko 10:0 a zapsali tak šestibodový víkend poté, co v sobotou zvládli i duel s Karlovými Vary. Pražané se aktuálně nacházejí na třetí pozici s osmi body. Brankář Vápenka si připsal na konto víkend bez inkasované branky, proti poslednímu Litvínovu řídili tři střelci. Čtyři branky dal Jan Zapletal, hattrick zaznamenali Zdeněk Krupička a Jiří Raul.

Sparta na závěr základní části přejela Litvínov, v semifinále narazí na mistrovský Zlín

Sledge hokejisté pražské Sparty vyhráli v posledním kole České para hokejové ligy doma nad posledním Litvínovem vysoko 8:0 a bodově se dotáhli na třetí Studénku (21 bodů). Vinou horších vzájemných zápasů však Sparta zůstává čtvrtá, v semifinále se tak utk

Sparta doma porazila Karlovy Vary a má jistotu účasti v semifinále v play off!

Sledge hokejisté pražské Sparty porazili na domácím ledě v předposledním kole základní části České para hokejové ligy Karlovy Vary 3:1 a získali tak jistotu účasti v semifinále play off. Po nedělním duelu s Litvínovem (začátek 13:00) bude jasno, s kým se

Sparta gólem v závěru vykradla Olomouc a výrazně se přiblížila play off!

Gólem čtyři minuty před koncem třetí třetiny zvítězili sledge hokejisté pražské Sparty na ledě Olomouce a ve veledůležitém zápase si odvezli všechny tři body. Na výhře 3:2 se dvěma góly podílel Zdeněk Krupička. Pražané tak v pravý čas dokázali zastavit sé

Sparta bere tři body, odpor Studénky zlomila dvěma slepenými góly

Sledge hokejisté Sparty Praha dokázali v 6. kole E. P. C. Management České ligy vyhrát na domácím ledě nad týmem ze Studénky 4:1. Hosté tlaku Pražanů dlouho odolávali, zápas ale rozsekly dva slepené góly během šestnácti sekund v poslední minutě druhého dě

Sparta chce potvrdit play off, do hlavního města míří poslední dva celky tabulky

S náskokem tří bodů na pátou Olomouc a dobrým losem vstupují sledge hokejisté pražské Sparty do závěrečného hracího víkendu. V sobotu ve Škoda Ice rinku se představí tým Karlových Varů (14:30), v neděli pak Pražané vyzvou Litvínov (13:00).