Utkání mezi Olomouckými Kohouty a pražskou Spartou nabídlo dramatickou podívanou

Utkání mezi Olomouckými Kohouty a pražskou Spartou nabídlo dramatickou podívanou, ve které padlo celkem 7 gólů. Hosté se v první třetině dostali do tříbrankového vedení, Kohouti však na začátku druhé třetiny snížili na rozdíl jediné branky. Tento stav ale nevydržel dlouho, ve 25. minutě vrátil Spartě dvoubrankové vedení Zdeněk Šafránek. Olomouc sice ještě do konce třetiny dokázala snížit, to už však bylo, co se gólového účtu utkání týče, vše – tři body si tak připsala Sparta.

Úvodní duel sezóny pro Spartu, nad Olomoucí vyhrála po nájezdech

Sledge hokejisté pražské Sparty vyhráli v 1. kole České para hokejové ligy ve Škoda Ice Rink aréně nad olomouckými Kohouty 2:1 po samostatných nájezdech. Pražané šli do vedení v 5. minutě zásluhou Frolíka, každopádně po vyrovnání v 19. minutě z hole Feren

Domácí zápas s Českými Budějovicemi byl kontumován ve prospěch Sparty 5:0

Nedělní utkání 8. kola E. P. C. Management České sledge hokejové ligy mezi domácí Spartou Praha a hostujícími Českými Budějovicemi bylo s definitivní platností kontumováno ve prospěch Pražanů 5:0. Hostující tým nám oznámil, že nedojede, jelikož nemá pro

Sparta v prvním duelu podlehla doma Pardubicím

Utkání ve strašnickém Škoda Icerinku nabídlo početné divácké kulise zajímavou podívanou. Nebyla nouze o pohledné akce, góly a ani drama. V úvodním dějství totiž hru přerušilo rozbité plexisklo, poslední minuta a půl se tak dohrávala spolu s&am

Dorost čeká první utkání v Týně nad Vltavou.

Dorostenci, kteří jsou aktuálně mezi top 16 týmy v České Republice znají již přesný čas a místo konání jejich osmifinálového klání. Rádi bychom Vás tedy pozvali na sobotní domácí utkání, které se odehraje v Týně nad Vltavou od 14:45. Druhé nedělní utkání