HC Dukla Jihlava

HC Dukla Jihlava - klub Tipsport extraligy ledního hokeje ER

projít na web

Po výhře nad Zlínem postoupil ročník 2009 po roce opět mezi nejlepší týmy ČR!

Jaroslav Wollmann - V posledním zápase základní skupiny jihlavští mladíci přivítali Zlín. V prvním měření sil zvítězili 1:0. Jedinou branku vstřelil Štěpán Amcha. Od úvodu druhého měření sil drželi domácí otěže utkání ve svých rukou a po výhře 4:1 obsadil

Ročník 2009 v rámci DTS jednou Kometu porazil a jednou prohrál

Jaroslav Wollmann - Ve čtvrtek 9. února se ročník 2009 v rámci DTS utkal s Kometou Brno. V prvním měření sil se z vítězství radovalo Brno, jihlavští mladíci svému soupeři podlehli 1:2. Jedinou branku vstřelil Jakub Staněk. V druhém zápase poté domácí slav

Mišky mi nahrál a nebylo co řešit, říká Jiří Fronk o své vítězné trefě

Tomáš Lysý - Jihlavští hokejisté po reprezentační přestávce sice prohrávali ve třetí třetině doma s Litoměřicemi 1:2 a visel nad nimi strašák i čtvrté prohry s tímto soupeřem v sezoně, ale Dukla ho odvrátila. Vyrovnala a krátce po začátku prodloužení vyst

Dukla napočtvrté dokázala skolit Litoměřice

Natálie Poláčková - Dukla v Jindřichově Hradci nastoupila již do čtvrtého utkání proti Litoměřicím. Skóre otevřel ve 25. minutě Dundáček, o pouhou minutu a půl později srovnal hostující útočník. Další branky padaly až ve třetí třetině, ve 44. minutě se do

Základní část Chance ligy jde do finále. Dukla začne boj o play off proti Litoměřicím

Tomáš Lysý - Reprezentační přestávka, na kterou se jihlavští hokejisté naladili vítězstvím na půdě Vsetína, je minulostí. Chance liga vstupuje do závaru základní části, která bude mít ještě sedm kol. Takřka všechny otázky ohledně umístění jsou stále otevř

Další partner zápasu! Dukla bude o body proti Litoměřicím bojovat pod záštitou firmy RM facility

KLUB - Již poněkolikáté hlásíme velmi dobrou zprávu. První utkání Dukly po reprezentační přestávce, kterým odstartuje závěrečný finiš základní části, bude mít speciálního partnera zápasu. Záštitu nad mačem mezi Jihlavou a Litoměřicemi totiž převzala firma

Starší žáci B oplatili Náměšti porážku na jejich ledě

Jaroslav Wollmann - Ve čtvrtek 9. února cestovali starší žáci B do Náměště nad Oslavou. Jihlavští mladíci vedli po úvodní třetině 3:1. Stejný výsledek měla i druhá část. Po ní již bylo o vítězi jasno. Poslední dvacetiminutovku vyhráli hosté 2:1. Dukla por

Devátá třída Dukly těsně prohrála v Třinci

Jaroslav Wollmann - Ve středu 8. února cestovala devátá třída do Třince. Po první třetině byl stav bez branek. Po druhé části byl stav stále nerozhodný, oba celky vstřelily po jedné brance. Poslední dvacetiminutovka vyšla lépe domácímu týmu, který vstřeli

Ročník 2011 zvítězil v Malé lize nad Letňany 6:1

Jaroslav Wollmann - V druhém zápase v rámci Malé ligy byl pro ročník 2011 soupeřem celek z Letňan. Jihlavští mladíci vyhráli první část hry 2:0. Ve druhé dali soupeři lekci z produktivity a zvýraznili své vedení na 4:1. Na konečný stav 6:1 uzavřel svým dr

Ročník 2011 porazil v Malé lize českobudějovický MOTOR

Jaroslav Wollmann - V pondělí 6. února se ročník 2011 utkal v rámci Malé ligy s domácím českobudějovickým Motorem. Od úvodních minut udávali hráči Dukly tempo hry a předváděli pohledný hokej, kde i přes spousty nevyužitých šancí i čtyři nastřelené tyčky z