Další partner zápasu! Dukla bude o body proti Litoměřicím bojovat pod záštitou firmy RM facility

KLUB - Již poněkolikáté hlásíme velmi dobrou zprávu. První utkání Dukly po reprezentační přestávce, kterým odstartuje závěrečný finiš základní části, bude mít speciálního partnera zápasu. Záštitu nad mačem mezi Jihlavou a Litoměřicemi totiž převzala firma RM facility s.r.o., která se zabývá realizací, vybavením a servisem obchodů. HC Dukla Jihlava děkuje za tuto mimořádnou podporu a těší se na další spolupráci. Klub zároveň velmi děkuje za podporu všem současným partnerům.

Základní část Chance ligy jde do finále. Dukla začne boj o play off proti Litoměřicím

Tomáš Lysý - Reprezentační přestávka, na kterou se jihlavští hokejisté naladili vítězstvím na půdě Vsetína, je minulostí. Chance liga vstupuje do závaru základní části, která bude mít ještě sedm kol. Takřka všechny otázky ohledně umístění jsou stále otevř

Dukla napočtvrté dokázala skolit Litoměřice

Natálie Poláčková - Dukla v Jindřichově Hradci nastoupila již do čtvrtého utkání proti Litoměřicím. Skóre otevřel ve 25. minutě Dundáček, o pouhou minutu a půl později srovnal hostující útočník. Další branky padaly až ve třetí třetině, ve 44. minutě se do

Mišky mi nahrál a nebylo co řešit, říká Jiří Fronk o své vítězné trefě

Tomáš Lysý - Jihlavští hokejisté po reprezentační přestávce sice prohrávali ve třetí třetině doma s Litoměřicemi 1:2 a visel nad nimi strašák i čtvrté prohry s tímto soupeřem v sezoně, ale Dukla ho odvrátila. Vyrovnala a krátce po začátku prodloužení vyst

Videa ze zápasů

Na tomto odkazu jsou k dispozici krátká videa ze zápasů mužů a žáků TJ Vojkovice.

Hokejistka Slavoje zaujala na MS U18 žen

Anežka Čabelová se v posledních dnech účastnila tažení českého reprezentačního výběru na mistrovství světa žen do 18 let ve Švédsku. Skupina ovládnuta bez zaváhání Jako jedna z hráček reprezentačního výběru nejdříve pomohla k vítězství ve skupině,