Základní část Chance ligy jde do finále. Dukla začne boj o play off proti Litoměřicím

Tomáš Lysý - Reprezentační přestávka, na kterou se jihlavští hokejisté naladili vítězstvím na půdě Vsetína, je minulostí. Chance liga vstupuje do závaru základní části, která bude mít ještě sedm kol. Takřka všechny otázky ohledně umístění jsou stále otevřené. Jak v podobě přímého postupu do play off tak do předkola i vyhnutí se strašáku posledního místa a přímému sestupu. Ve 46. kole změří devátá Dukla síly proti pátému celku tabulky, HC Stadionu Litoměřice, který ji v sezoně již třikrát porazil. Zápas startuje v pondělí 13. února 2023 od 17:30 na Zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci a vstupenky můžete koupit zde. Parnterem zápasu je společnost RM facility.

Dukla napočtvrté dokázala skolit Litoměřice

Natálie Poláčková - Dukla v Jindřichově Hradci nastoupila již do čtvrtého utkání proti Litoměřicím. Skóre otevřel ve 25. minutě Dundáček, o pouhou minutu a půl později srovnal hostující útočník. Další branky padaly až ve třetí třetině, ve 44. minutě se do

Další partner zápasu! Dukla bude o body proti Litoměřicím bojovat pod záštitou firmy RM facility

KLUB - Již poněkolikáté hlásíme velmi dobrou zprávu. První utkání Dukly po reprezentační přestávce, kterým odstartuje závěrečný finiš základní části, bude mít speciálního partnera zápasu. Záštitu nad mačem mezi Jihlavou a Litoměřicemi totiž převzala firma

Základní část skončila, program po zbytek sezóny

V neděli skončilo třetí kolo základní části Oblastní ligy. Nyní je na programu semifinále play-off a mini soutěž o 5. až 7. místo. Naše mužstvo skončilo na 5. místě základní části soutěže a stejné umístění tak bude obhajovat proti České Třebové a Žamberku

Program a výsledky: Play off 1. Futsal ligy 2023

Vrchol sezony 1. Futsal ligy 2022/2023 je tady. Podívejte se na program a výsledky zápasů play off.

UEFA spustila prodej vstupenek na finále Evropské konferenční ligy v Praze

UEFA zahájila prodej vstupenek na finále Evropské konferenční ligy, které na začátku června bude hostit Praha. Vzhledem k očekávané vyšší poptávce rozhodne o držitelích lístků los.