Dukla napočtvrté dokázala skolit Litoměřice

Natálie Poláčková - Dukla v Jindřichově Hradci nastoupila již do čtvrtého utkání proti Litoměřicím. Skóre otevřel ve 25. minutě Dundáček, o pouhou minutu a půl později srovnal hostující útočník. Další branky padaly až ve třetí třetině, ve 44. minutě se dostali do vedení hosté. Dukla však dokázala o pět minut později srovnat zásluhou Brože. Zápas dospěl až do prodloužení. Zde 27 vteřin po začátku vsítil rozhodující branku Jiří Fronk. Utkání tak skončilo lépe pro Duklu - 3:2.

Základní část Chance ligy jde do finále. Dukla začne boj o play off proti Litoměřicím

Tomáš Lysý - Reprezentační přestávka, na kterou se jihlavští hokejisté naladili vítězstvím na půdě Vsetína, je minulostí. Chance liga vstupuje do závaru základní části, která bude mít ještě sedm kol. Takřka všechny otázky ohledně umístění jsou stále otevř

Další partner zápasu! Dukla bude o body proti Litoměřicím bojovat pod záštitou firmy RM facility

KLUB - Již poněkolikáté hlásíme velmi dobrou zprávu. První utkání Dukly po reprezentační přestávce, kterým odstartuje závěrečný finiš základní části, bude mít speciálního partnera zápasu. Záštitu nad mačem mezi Jihlavou a Litoměřicemi totiž převzala firma

Nově nabízíme expres doručení v oblasti Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem a Litoměřice!

Vážený zákazníku, s radostí vám přinášíme vzrušující novinku! Jsme nadšeni, že vám můžeme oznámit zahájení naší nové služby expres doručení v oblasti Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem a Litoměřice. Teď můžete mít vámi objednané zboží doma rychleji a

Třetí Liberec se představí na Slavii, Sparta jede na Slovácko

Nejvyšší soutěž žen míří do poloviny nadstavbové části, vedoucí Slavia hostí třetí Liberec, druhá Sparta cestuje na Slovácko. Pokračují i boje o záchranu, do Brna přijede Baník a Dukla přivítá Plzeň.

Starší žáci B oplatili Náměšti porážku na jejich ledě

Jaroslav Wollmann - Ve čtvrtek 9. února cestovali starší žáci B do Náměště nad Oslavou. Jihlavští mladíci vedli po úvodní třetině 3:1. Stejný výsledek měla i druhá část. Po ní již bylo o vítězi jasno. Poslední dvacetiminutovku vyhráli hosté 2:1. Dukla por