Mišky mi nahrál a nebylo co řešit, říká Jiří Fronk o své vítězné trefě

Tomáš Lysý - Jihlavští hokejisté po reprezentační přestávce sice prohrávali ve třetí třetině doma s Litoměřicemi 1:2 a visel nad nimi strašák i čtvrté prohry s tímto soupeřem v sezoně, ale Dukla ho odvrátila. Vyrovnala a krátce po začátku prodloužení vystřelil Jiří Fronk červenožlutým dva body v akci dva na jednoho a po přihrávce Patrika Miškáře. Z vítězství měl samozřejmě radost. „V Jindřichově Hradci se nám daří více, ale nevnímám to. Je mi to asi jedno, led jako led. A každá výhra se počítá, takže důležité dva body,“ povídá k hodnocení zápasu technický forvard, o jeho působišti pro závěr sezony se bude ještě rozhodovat.

Dukla napočtvrté dokázala skolit Litoměřice

Natálie Poláčková - Dukla v Jindřichově Hradci nastoupila již do čtvrtého utkání proti Litoměřicím. Skóre otevřel ve 25. minutě Dundáček, o pouhou minutu a půl později srovnal hostující útočník. Další branky padaly až ve třetí třetině, ve 44. minutě se do

misky řízení

misky řízení komplet originální číslo dílu číslo mototechny JAWA 550; 555; 05; 20; 21; 23

• Web:

ložisko misky řízení

ložisko misky řízení originální číslo dílu 6 13680 0005 324 912 050 052 číslo mototechny 6-93-013 968-405000 JAWA 550; 555; 05; 20; 21; 23

• Web:

VÍTĚZNÉ ŠKOLY HEJTMANOVA POHÁRU

Známe vítěze 6. ročníku Hejtmanova poháru! Příspěvek VÍTĚZNÉ ŠKOLY HEJTMANOVA POHÁRU pochází z AAS ČR, z.s.