Souhrn zápasů a pozvánka na poslední domácí utkání

V samotném závěru sezóny se Slavoj utká v posledním domácím zápasu základní části s českobudějovickým Samsonem. Následně uzavře první část sezóny zápasem Winter Classic na Hluboké nad Vltavou. Jak si však Slavoj vedl v posledních třech kolech krajské ligy? Demolice božetických Plamenů V rámci 18. kola čekal Medvědy zápas na zimním stadionu v Milevsku proti Božeticím. Po první třetině zápasu by si málokdo řekl, že zápas skončí třinácti gólovým rozdílem. Slavoj měl sice na hokejce několik gólovek, prosadit se však dokázal pouze dvakrát. Druhá třetina určila ráz zápasu. Osm gólů v síti domácích v druhé třetině následně doplnilo dalších šest ve třetině třetí. Děsivě vyhlížející skóre 3:16 ve prospěch Slavoje přineslo povinné body do tabulky. V zápasu se nejvíce činili Josef Krcho a Frederic Mikuláš Hakl. Prvně jmenovaný vstřelil 5 gólů a přidal 1 asistenci, přičemž se stal teprve sedmým hráčem Slavoje, kterému se podařilo vstřelit takový počet branek v jednom zápasu. Hakl zapsal 6 bodů za dva góly a čtyři asistence, zároveň si připsal svůj 100. bod v dresu krumlovských Medvědů. Stal se tak dvacátým čtvrtým hokejistou, kterému se to v historii A-týmu Slavoje podařilo. Foto: Vojtěch Krcho v souboji s Buriánkem (zdroj: Pavel Pubal) TJ Božetice – HC Slavoj Č. Krumlov 3:16 hráno 15.1. 2023 zdroj zde Góly a nahrávky: 18. Buriánek (M. Jelínek), 31. Urbanec (Bejšák), 37. Rottenberg (Hlaváč) – 8. Berný (Hakl), 18. Lamač (J. Anderle, Vondřich), 22. J. Krcho (J. Anderle, V. Krcho), 22. V. Krcho (Štěrba), 23. J. Kadlec (Hakl, Mil. Klíma), 26. Berný (Hakl), 28. J. Krcho, 30. Lamač (Mil. Klíma, Hakl), 37. J. Anderle (Štěrba, V. Krcho), 40. J. Krcho (J. Anderle), 43. J. Krcho (J. Anderle, Štěrba), 47. Hakl, 48. V. Krcho (J. Anderle, J. Krcho), 49. Hakl (Michalec), 53. Mil. Klíma (Lamač), 59. J. Krcho (V. Krcho) Sestava hostů: Spáčil – Machálek, Kozák, J. Fučík, Štěrba, M. Šimek, Mil. Klíma – J. Kadlec, Vondřich, Lamač, J. Anderle, V. Krcho, J. Krcho, Michalec, Hakl, Berný. Trenéři Vilém Migl ml. a David Machálek Komentář trenéra Viléma Migla ml.:  „Od druhé části jsme začali proměňovat šance.“ Foto: Soupeř je tentokrát úspěšný a zastavuje Josefa Krcha na cestě za další brankou (zdroj: Pavel Pubal) Vyrovnaný zápas s hořkou tečkou O něco důležitější zápas čekal Slavojáky o týden později, kdy na domácím ledě přivítali TJ Sokol Radomyšl. Tým plný zkušených hokejistů doplněný o mladíky pendlující mezi krajskou a 2. ligou bývá pro Slavoj velmi vyrovnaným a těžkým soupeřem, což se potvrdilo i tentokrát. Velmi podstatným elementem tohoto zápasu byli brankáři. Na straně domácích Lukáš Pícha, na straně hostů pak Polgorodnik. Na první branku zápasu se čekalo až do 27. minuty, kdy se za Radomyšl prosadil Hovora. Ve 40. minutě se Berný elegantně protáhl přes obránce soupeře, předložil puk Vondřichovi, který vystřelil a Lamač již jen uklízel do odkryté klece 1:1. V 53. minutě se dokázal prosadit Michalec, když se ujal kotouče, který Hakl poslal o mantinel. Vybruslil si po pravé straně až k Polgorodnikovi a trefil se svižnou střelou k tyči. Slavoj se tak dostal do vedení, které však trvalo pouhé 4 minuty. Hovora svým druhým gólem v zápasu srovnal těsně před koncem a utkání tak dospělo do prodloužení. V něm se po dvou minutách radovali hráči Radomyšle, když Gracholskij prostřelil Píchu v samostatném úniku. Slavoj tak z klání odcházel pouze s jedním bodem. Foto: Kadlec se pokouší procedit kotouč k bráně soupeře ilustrační foto (zdroj: Václav Kozma) HC Slavoj Č. Krumlov – TJ Sokol Radomyšl 2:3 v prodl. hráno 22.1. 2023 zdroj zde Góly a nahrávky: 40. Lamač (Vondřich, Berný), 53. Michalec (Hakl) – 27. Hovora (J. Pouzar ml., Gracholskij), 57. Hovora (Jungbauer, Sýbek), 62. Gracholskij (M. Hřebíček, Hovora) Sestava domácích: Pícha – Štěrba, J. Fučík, Kozák, Machálek, M. Šimek, Mil. Klíma – J. Krcho, V. Krcho, J. Anderle, Michalec, Hakl, J. Kadlec, Lamač, Berný, Vondřich. Trenéři Vilém Migl ml. a David Machálek Komentář trenéra Viléma Migla ml.: „Hrál se velice pohledný hokej. Prim patřil gólmanům. Neproměnili jsme šance, Honza Kadlec nedal trestné střílení.“ Veselská Lokomotiva zastavena ještě na nádraží V zatím posledním klání vyzval Slavoj Veselskou Lokomotivu. Hráči Slavoje udali tempo zápasu hraném na soupeřově ledě hned v první třetině zápasu, ze které odcházeli do kabin spokojeni za stavu 0:3. Veselí sáhlo po první třetině ke změně v brankovišti, ani ta jim však nepomohla. Do konce zápasu přidali Medvědi dalších 6 kousků, přičemž soupeř pouze výsledek postupně korigoval. Povzbuzující vítězství 3:9 může být Slavoji velmi kýženou vzpruhou do posledních dvou klání základní části. První branku v sezóně si ve Veselí připsal Pavel Korytar, když využil přihrávku mezi kruhy od Hakla. Činil se Miloslav Klíma, který vsítil hattrick a navrch přidal jednu přihrávku. Zejména jeho třetí gól, kdy prošel obranou soupeře jako nůž máslem a následně poslal po pěkné kličce kotouč mezi betony domácího brankáře stál za to. Josef Krcho potvrdil parádní formu po návratu do sestavy, kdy zapsal další třígólový večer a k tomu dvě nahrávky. Po 4 zápasech má na kontě 9 gólů a 4 asistence. Parádní výkon v brance předvedl Lukáš Pícha, který čelil velkému množství tutových šancí soupeře. Foto: Krumlovští se radují z další vstřelené branky ilustrační foto (zdroj: Pavel Pubal) TJ Loko Veselí nad Lužnicí – HC Slavoj Č. Krumlov 3:9 hráno 28.1. 2023 zdroj zde Góly a nahrávky: 22. F. Čížek (Klimeš), 34. R. Benda (Mikeska, Vlach), 47. R. Benda (Vlach, Mikeska) – 7. J. Krcho (J. Anderle), 14. Mil. Klíma (Vondřich), 16. P. Korytar (Hakl), 21. J. Krcho (Kozák), 25. V. Krcho (J. Krcho, Mil. Klíma), 30. J. Anderle (V. Krcho, J. Krcho), 31. Mil. Klíma (Vondřich, M. Šimek), 32. Mil. Klíma (Hakl, Machálek), 52. J. Krcho (V. Krcho) Sestava hostů: Pícha – Machálek, Kozák, P. Korytar, M. Šimek, J. Fučík – J. Krcho, V. Krcho, J. Anderle, Michalec, Hakl, J. Kadlec, Lamač, Mil. Klíma, Vondřich. Trenéři Vilém Migl ml. a David Machálek Komentář trenéra Viléma Migla ml.: „Asi jsme víc chtěli a taky potřebovali body. Výborně zachytal gólman.“ V posledním domácím zápasu základní části vyzvou Medvědi Samson V neděli 5.2. čeká na Slavojáky poslední domácí zápas letošní základní části, kdy se postaví proti českobudějovickému Samsonu v čele s Martinem Hanzalem. Přijďte kluky podpořit, podívat se na kvalitní krajský hokej a naladit se na blížící se boje v play-off. Článek Souhrn zápasů a pozvánka na poslední domácí utkání se nejdříve objevil na HC Slavoj Český Krumlov.

Starší dorost padl na penalty v Rychnově nad Kněžnou

8. kolo Premier Steel KP SD U19 - finálová skupina - sobota 3.6.2023 od 9:30 - hřiště Rychnov nad Kněžnou. Spartak Rychnov n.K. - FK Jaroměř 3:2PK (1:2) Branky: 8. Lukášek, 57. Koráb - 37. Kašpar, 35. Kašpar Sestava FK Jaroměř: Maurits - Lebedinský, Se

Utkání podzim 2011 - I.b třída

Podali zatím nejlepší výkon, stejně prohráli Hýskov – To bylo utkání prvního celku s osmým? Ani to tak nevypadalo. Lány, které přijely k vedoucímu celku do Hýskova, jenž hrál loni ještě okresní přebor (stejně jako Lány), byly po celý zápas lepším týmem,

Další partner zápasu! Dukla bude o body proti Litoměřicím bojovat pod záštitou firmy RM facility

KLUB - Již poněkolikáté hlásíme velmi dobrou zprávu. První utkání Dukly po reprezentační přestávce, kterým odstartuje závěrečný finiš základní části, bude mít speciálního partnera zápasu. Záštitu nad mačem mezi Jihlavou a Litoměřicemi totiž převzala firma

Z prvního dvojzápasu pouze dva body

Česká Třebová "B" - Dlouhoňovice 9:5, Žamberk - Dlouhoňovice 5:6 SN V rámci prvního kola nadstavbové části náš tým zavítal do České Třebové, kde jsme dobře začali, ale po úspěšném startu do zápasu náš tým složil zbraně a nakonec nezvládl utkání v poměru

Stružná x TJ Vojkovice 1:4 ( 1:1 )

V sobotu nás čekalo náročné utkání s týmem Stružné a cíl byl jasný. Získat nazpět ztracené tři body za minulou domácí prohru s Kolovou. Utkání nezačalo vůbec špatně a během několika úvodních minut jsme měli hned dvě jasné příležitosti skórovat. Bohužel an