Plán přípravných utkání

V pondělí 9.ledna 2023 zahájí dlouhou zimní přípravu na jarní část F:NL naši fotbalisté. Mimo tvrdé tréninkové dávky sehrají také několik přípravných utkání. Níže Vám přinášíme jejich seznam. 17.1. Prostějov  - Banská Bystrica   13:00 , UMTR Olympijská ulice 21.1. Líšeň - Prostějov 10:00 UMTR Líšeň 28.1. Karviná - Prostějov 11:00 UMTR Karviná 3.2. Prostějov - Kroměříž 17:00 UMTR Olympijská ulice 11.2. Sigma "B" - Prostějov 10:00 Olomouc - Řepčín 18.2. Prostějov - Uničov 10:00 UMTR Olympijská ulice 25.2. Prostějov- Třinec čas a místo bude upřesněno The post Plán přípravných utkání appeared first on 1. SK PROSTĚJOV.

Vyhrajte zájezd pro 2 osoby do Toulouse na utkání Česko-Španělsko

Zaregistrujte a obnovte si EU domény u CZECHIA.COM a vyhrajte dva zájezdy pro dvě osoby do Tolouse na utkání Česko vs. Španělsko a další hodnotné ceny.

AFK Pečky : FK Litol (dorost) 3:0 22. 4. 2023

Sestava:  Prach Haken, Droberjak, Svoboda, Lepka L., Rozlivek   Řehák, Fárka, Janík, Šimon  Poustka   Lavička:  Roza, Lepka M, Shliapin, Zoubek, Hrabánek Poločas 1:0 Na utkání v Pečkách jsme se poctivě celý týden připravovali a věděli jsme, že pokud chce

BOREK SI Z LOMNICE ODVÁŽÍ VŠECHNY BODY

Už od úvodních minut bylo vidět podle jakých not se dnešní utkání bude hrát. Hosté dobře kombinovali a hned v úvodu se dostali do několika šancí. Tu největší měl J.Čermín, když krásnou střelou orazítkoval břevno. I když hosté měli územní převahu a míč vět

TRENÉR STANISLAV BRYX HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST

Pokud mám udělat “poločasové” hodnocení podzimní části soutěže, kde jsme nováčkem , tak celkově hodnotím výkon týmu jako nadprůměrný. Hned první domácí utkání nám ukázalo, že soutěž nebude jednoduchá a má svou kvalitu . To se nám potvrzovalo každým zápase

FK Litol (dorost) : SK Vyžlovka (1:4 ) 13.05.2023

Sestava:  Prach Šesták, Svoboda, Rozlivek  Haken, Lepka L., Fárka, Droberjar, Janík Řehák, Šimon  Lavička:   Shliapin,  Lepka M., Zoubek, Roza, Bukovský, Brzobohatý, Furgalák Branka:  43. Řehák  Poločas 1:2 V sobotním dopoledni k nám zavítal suverénní l