FK Litol - oficiální stránky fotbalového klubu

Oficiální stránky fotbalového klubu FK Litol v Lysé nad Labem.

projít na web

FK Litol (dorost) : Ostrá/Lysá 4:2 (27.5.2023)

Sestava:  Prach  Rozlivek, Svoboda, Droberjar, Šípek  Šimon, Fárka, Janík, Řehák, Haken, Poustka  Lavička:   Shliapin,  Lepka, Roza, Bukovský,  Furgalák, Šesták Branky:  51. a 64. Lepka, 59. Řehák, 83. Shliapin  Poločas 0:1 V prosluněném sobotním dopole

SK Union Čelákovice – FK Litol (dorost) 3:3 (1:1) 21.5.2023

Sestava:  Prach – Mazáček, Svoboda, Rozlivek – Haken, Lepka L., Fárka, Janík, Šimon – Řehák, Poustka Lavička:   Shliapin, Zoubek, Roza, Bukovský, Brzobohatý, Šesták Branky:  31., 61. a 62. Řehák Nedělní dopoledne přineslo velice zajímavý zápas týmů hraj

Semice FK Litol (starší žáci) 3:2 (28. 5. 2023)

Sestava: Šesták V. Karamon, M. Šmíd, J. Hrabánek (C), R. Martínek T. Prokop, A. Vostruha, M. Lepka A. Fér, J. Špeta, F. Zich Náhradníci: Schrötter, P. Pitra V neděli 28. května jsme k dalšímu mistrovskému utkání zavítali na půdu Semic. Před zápasem nás

FK Litol Všejany/Straky 2:3 (21.5.23)

Sestava: D. Holub, A. Šesták, M. Šmíd, M. Dvořák, R. Martínek J. Hrabánek (C), A. Vostruha, M. Lepka P. Pitra, A. Fér, F. Zich Náhradníci:  M. Roza, J. Špeta, V. Karamon V neděli 21. 5. k nám přijel spojený tým Všejan a Strak. S tímto týmem jsme se běhe

Dvojzápas Litol Drahelice 0:10 (14.5.23), 6:0 (17.5.23)

Jelikož bylo poslední podzimní kolo pro špatný stav hřiště přeloženo na květen, tak jsme během tří dnů odehráli dvojzápas s Drahelicemi. Oba zápasy proběhly téměř přes kopírák. První zápas na půdě Drahelic jsme i přes složitý terén soupeře zdařile přehráv

FK Litol (dorost) : SK Vyžlovka (1:4 ) 13.05.2023

Sestava:  Prach Šesták, Svoboda, Rozlivek  Haken, Lepka L., Fárka, Droberjar, Janík Řehák, Šimon  Lavička:   Shliapin,  Lepka M., Zoubek, Roza, Bukovský, Brzobohatý, Furgalák Branka:  43. Řehák  Poločas 1:2 V sobotním dopoledni k nám zavítal suverénní l

FK Litol (st. žáci) SK Městec Králové 3:3 (7. 5. 2023)

Sestava: D. Holub, R. Martínek, M. Šmíd, A. Šesták, M. Roza, J. Hrabánek (C), A. Vostruha, F. Zich, P. Pitra, T. Prokop, J. Špeta Lavička: A. Fér, S. Schrötter, A. Kos Po 14 denní pauze jsme přivítali na domácím stadionu tým z Městce Králové. Soupeř se př

Jiskra Zruč n/S : FK Litol (dorost) 3:7 (7. 5. 2023)

Sestava:  Prach  Šesták, Svoboda, Šípek   Rozlivek Haken, Janík,Droberjar, Řehák  Lepka L., Poustka   Lavička:  Mazáček, Shliapin, Šimon, Bukovský, Zoubek Branka:  10., 25. a 48. Řehák, 29., 73. a 76. Poustka, 35. Lepka  Poločas 1:4 Po série částečných v

FK Litol (dorost) : Sokol Jestřábí Lhota 2:2 (29. 4. 2023)

Sestava:  Prach  Svoboda, Droberjar, Šípek   Fárka Haken, Janík, Rozlivek, Šimon  Řehák, Poustka   Lavička:   Shliapin,  Lepka L., Zoubek, Roza, Bukovský, Šesták Branky:  31. a 60. Řehák  Poločas 1:2 Po prohraném utkání v Pečkách jsme vstupovali do další

AFK Pečky : FK Litol (dorost) 3:0 22. 4. 2023

Sestava:  Prach Haken, Droberjak, Svoboda, Lepka L., Rozlivek   Řehák, Fárka, Janík, Šimon  Poustka   Lavička:  Roza, Lepka M, Shliapin, Zoubek, Hrabánek Poločas 1:0 Na utkání v Pečkách jsme se poctivě celý týden připravovali a věděli jsme, že pokud chce