AFK Pečky : FK Litol (dorost) 3:0 22. 4. 2023

Sestava:  Prach Haken, Droberjak, Svoboda, Lepka L., Rozlivek   Řehák, Fárka, Janík, Šimon  Poustka   Lavička:  Roza, Lepka M, Shliapin, Zoubek, Hrabánek Poločas 1:0 Na utkání v Pečkách jsme se poctivě celý týden připravovali a věděli jsme, že pokud chceme uspět musíme každý podat 100% výkon. Pečky  jeden s nejlepších týmu v soutěži a i ze zkušenosti ze vzájemného utkání u nás na podzim jsme očekávali obrovskou sílu soupeře. K tomu jsme tentokrát také upravili taktiku a první poločas jsme zvládli skvěle takticky a soupeře jsme doslova zaskočili a povolili jsme mu jednu šanci, bohužel míč po ní skončil v naší síti. Je potřeba říci, že to byla akce ukázková a skvěle provedená. Každopádně do kabin se šlo za nepříznivého stavu 1:0 pro domácí. Ve druhé půli jsme hru více otevřeli a snažili se s výsledkem něco udělat. Bohužel soupeř byl tentokrát velice kvalitní a trestal naše individuální chyby, které jsme zbytečně vyrobili. Nicméně utkání mělo velkou kvalitu a ostudu jsme rozhodně neudělali. Sehráli jsme kvalitní, bojovné utkání se zkušeným, fotbalovým a velice běhavým soupeřem.  Pozitivum z utkání je, že tak kvalitnímu soupeři jsme se vyrovnali jak v bojovnosti tak hlavně kondičně a až do 90minuty jsme byli schopni držet krok. Tentokrát i přes porážku je potřeba kluky pochválit a opravdu jediné co si musíme rozebrat a vytknout jsou ty individuální chyby v rozehrávce, které nás stáli lepší výsledek. Takže ještě jednou gratulace do Peček k výhře a my se poctivě připravíme na domácí utkání s Jestřábí Lhotou. Ze vzájemného utkání z podzimu jim mále co vracet. Tak doufám, že to je samo o sobě motivací. za realizační tým Tomáš Zikmund trenérThe post AFK Pečky : FK Litol (dorost) 3:0 – 22. 4. 2023 first appeared on FK Litol.

FK Litol (dorost) : Sokol Jestřábí Lhota 2:2 (29. 4. 2023)

Sestava:  Prach  Svoboda, Droberjar, Šípek   Fárka Haken, Janík, Rozlivek, Šimon  Řehák, Poustka   Lavička:   Shliapin,  Lepka L., Zoubek, Roza, Bukovský, Šesták Branky:  31. a 60. Řehák  Poločas 1:2 Po prohraném utkání v Pečkách jsme vstupovali do další

Dvojzápas Litol Drahelice 0:10 (14.5.23), 6:0 (17.5.23)

Jelikož bylo poslední podzimní kolo pro špatný stav hřiště přeloženo na květen, tak jsme během tří dnů odehráli dvojzápas s Drahelicemi. Oba zápasy proběhly téměř přes kopírák. První zápas na půdě Drahelic jsme i přes složitý terén soupeře zdařile přehráv

Jiskra Zruč n/S : FK Litol (dorost) 3:7 (7. 5. 2023)

Sestava:  Prach  Šesták, Svoboda, Šípek   Rozlivek Haken, Janík,Droberjar, Řehák  Lepka L., Poustka   Lavička:  Mazáček, Shliapin, Šimon, Bukovský, Zoubek Branka:  10., 25. a 48. Řehák, 29., 73. a 76. Poustka, 35. Lepka  Poločas 1:4 Po série částečných v

FK Litol (dorost) : SK Vyžlovka (1:4 ) 13.05.2023

Sestava:  Prach Šesták, Svoboda, Rozlivek  Haken, Lepka L., Fárka, Droberjar, Janík Řehák, Šimon  Lavička:   Shliapin,  Lepka M., Zoubek, Roza, Bukovský, Brzobohatý, Furgalák Branka:  43. Řehák  Poločas 1:2 V sobotním dopoledni k nám zavítal suverénní l

SK Union Čelákovice – FK Litol (dorost) 3:3 (1:1) 21.5.2023

Sestava:  Prach – Mazáček, Svoboda, Rozlivek – Haken, Lepka L., Fárka, Janík, Šimon – Řehák, Poustka Lavička:   Shliapin, Zoubek, Roza, Bukovský, Brzobohatý, Šesták Branky:  31., 61. a 62. Řehák Nedělní dopoledne přineslo velice zajímavý zápas týmů hraj