Parádní vítězství na Gardě

Během prvního květnového víkendu se na Gardě jela odložená Easter Regatta třídy 29er, kterou vyhrála česká posádka bratrů Michala a Lukáše Krsičkových z Yacht Clubu CERE. Závodila také třída ILCA.

Vítězství na Gardě

Česká reprezentantka Alessia Palanti, letos konečně mohla závodit na domácí Gardě. V neděli 19. 7. se zúčastnila místních závodů pro jachtaře z klubů u Gardského jezera.

Několik medailí z iQFoil Games před mistrovstvím Evropy na Gardě

iQFoilový tým nyní tvrdě trénuje na Gardě na letošní mistrovství Evropy v dospělé kategorii, které se pojede od 17. května v Torbole.

Vítězství vBrně

Velkého vítězství se dočkal smíšený curlingový tým Katko ( ve složení Radek Baudyš - skip, Bětka Baudyšová, Pavel Baudyš, Klára Baudyšová ) na brněnském turnaji Open Plus 2022, když vyhrál čtyři z pěti zápasů a obsadil první příčku. A to přes velmi silnou

Stříbro pro český windsurfing!

Alexandra Lojínová získala stříbrnou medaili na mistrovství Evropy třídy Techno 293 na Gardě! Éra velmi úspěšných mladých windsurfařek stále pokračuje!