Jednoznačná záležitost, Zdeněk Krupička double hattrickem řídil vysokou výhru nad Motorem

Jednoznačným výsledkem skončilo poslední kolo první poloviny základní hrací části pro sledge hokejisty pražské Sparty, kteří v něm vyhráli na ledě Českých Budějovic 12:1, kdy se o šest branek dvojtým hattrickem postaral Zdeněk Krupička. V neděli byla na programu odveta na půdě Sparty, utkání je ale nakonec odloženo. Více v tiskové zprávě ZDE.

Pět zástupců Sparty se chystá na domácí mistrovství světa

Již zítra startuje v Ostravě světový šampionát v para hokeji. Na něm se představí hned pět zástupců pražské Sparty, jmenovitě brankář Michal Vápenka a hráči Jiří Raul, Miroslav Novotný, Zdeněk Krupička a v roli asistenta trenéra bude kouč Pražanů Jakub No

Pražané jsou o víkendu bez bodu, nezvládli ani odvetu v Pardubicích

Sledge hokejisté pražské Sparty prohráli i v odvetě na ledě Pardubic stejným poměrem 1:3 a o víkendu tak nebodovali. Mustangové uskočili do vedení 3:0, Zdeněk Krupička už jen dvě minuty před koncem mírnil porážku. Sparta se tak propadla na čtvrtou pozici,

Autor hattricku Zdeněk Krupička: Hlavní bylo porazit Studénku, bodovat se Zlínem je těžké

Dva těžké duely mají za sebou sledge hokejisté pražské Sparty. Na vlastním ledě zažili radost i smutek, celkově si z víkendu odnesli tři body, přičemž zaznamenali druhou porážku v sezóně, na Zlín nestačili 1:4. Druhý den později stejným výsledek uspěli do

Čtyři zástupci rudé krve budou bojovat o paralympiádu

Hned čtyři zástupce na kvalifikaci o paralympiádu bude mít sledge hokejová Sparta. Reprezentační dres oblékne brankář Michal Vápenka (na obrázku vlevo), obránce Jiří Raul (vpravo) a útočník Zdeněk Krupička (uprostřed). Na střídačce poté v roli

Sparta na závěr základní části vyhrála ve Studénce, rozhodl jediný gól Zdeňka Krupičky

Podruhé v sezóně stačilo sledge hokejistům pražské Sparty k vítězství jen jednou skórovat. V posledních kole základní části na ledě Studénky Pražané marně dobývali branku gólmana Kudely, kterého nakonec překonal až ve 34. minutě Zdeněk Krupička. Brankář V