Sportovnístatistiky.cz - online statistiky fotbal, hokej, tenis a další

Přehledné online sportovní statistiky nejpopulárnějších sportů.

projít na web

Desátý trium v LM pro Real a střelecký rekord Ronalda

Obě nejvyšší pohárové evropské soutěže máme za sebou. Vítězem Ligy mistrů pro ročník 2013/2014 se stal Real Madrid, když v Lisabonu porazil svého městského rivala Atlético 4:1 po prodloužení. Real si tak připsal celkově už svůj desátý triumf v historii Li

Přehled fotbalových mistrů

Evropské fotbalové ligy postupně finišují a přinášejí nové mistry svých soutěží. V anglické Premier League se stal po dvou letech mistrem Manchester City a získal tak celkově svůj čtvrtý titul v historii. Manchesteru titul daroval především Liverpool, kte

Vítězem Art Ross Trophy je Sidney Crosby

Druhé kolo play-off o Stanleyův pohár je v plném proudu a stojí za to si připomenout vítěze kanadského bodování NHL. Podruhé v kariéře se jím Kanaďan Sidney Crosby se ziskem 104 bodů za 36 branek a 68 asistencí. Svou první Art Ross Trophy si převzal v roč

Magnitogorsk vítězem KHL

Šestý ročník má za sebou KHL. Gagarinův pohár poprvé nad hlavy zvedlo mužstvo Metallurg Magnitogorsk, který zvítězilo 4:3 na zápasy nad pražským Lvem.

Masarykův pohár vyhrál Zlín

Česká hokejová Extraliga zná pro ročník 2013/2014 svého vítěze. Přesně po deseti letech se podařilo podruhé v historii české nejvyšší ligy vyhrát mužstvu PSG Zlín. Ve finálové sérii zvítězili svěřenci Rostislava Vlacha nad brněnskou Kometou 4:1 na zápasy.

Jako první z Evropy slaví titul Bayern

Jako první z předních evropských fotbalových li si titul zajistil Bayern Mnichov. Již po 27. kole tak mohl bavorský klub slavit svůj 24. mistrovský titul, což je zatím v celé historii Bundesligy nejrychleji získané vítězství. O mistrovi je již rozhodnuto

MS ve fotbalu v Brazílii se blíží

Do začátku Mistrovství světa ve fotbalu v Brazílii sice zbývá ještě dost času, přesto není od věci si připomenout několik statistik týkající se právě nejprestižnějšího mezinárodního fotbalového turnaje. 13. června 2014 se vrátí pořadatelství zpět do Brazí

Formule 1 pokračuje závodem v Malajsii

Další ročník Formule 1 již má za sebou svůj první závod. Velkou cenu v Austrálie vyhrál Nico Rosberg a my jsme pro vás připravili historický přehled všech vítězů tohoto okruhu. S každou další Velkou cenou pro vás postupně připravíme tabulky vítězů daného

Medailové pořadí národů na ZOH

V souvislosti s právě probíhajícími Olympijskými hrami v Soči jsme přidali medailové pořadí národů na zimních Olympiádách. Statistika je jen do Olympiády v Lillehammeru v roce 1994 - tedy od účasti samostatné České republiky. Obsahuje ale i celkové histor

Vettel počtvrté za sebou mistrem světa formule 1

Letošní ročník formule 1 už má svého vítěze. Počtvrté za sebou se jím stal německý jezdec týmu Red Bull Sebastian Vettel. Tímto svým triumfem se dostal mezi legendy formule 1 Michaela Schumachera, Juana Manuela Fangia a Alaina Prosta. Všichni dokázali zví