Medailové pořadí národů na ZOH

V souvislosti s právě probíhajícími Olympijskými hrami v Soči jsme přidali medailové pořadí národů na zimních Olympiádách. Statistika je jen do Olympiády v Lillehammeru v roce 1994 - tedy od účasti samostatné České republiky. Obsahuje ale i celkové historické pořadí národů. Tento údaj jsme přidali také k letní Olympiádě. --max--

Krajský přebor dorostu v plavání (Čáslavsko.net)

Letního přeboru Středočeského kraje dorostu se z čáslavského Plaveckého klubu Pandora zúčastnilo 6 plavců. Z čáslavské šestice (Chadraba, Kárný, Kubát, Pokorný, Slavíček, Ťok D.) se nejlépe dařilo Martinu Kárnému, který jako mladší dorostenec se mezi

Medailové žně plaveckého klubu Pandora na krajském přeboru žactva (svoboda.info)

Neratovice - Během víkendového Přeboru Středočeského kraje žactva se úspěšně představili v Neratovicích čáslavští plavci. Ze šesti nominovaných plavců se celkem čtyři umístili na medailových místech a dohromady vybojovali celkem 23 medailí (15 x zlato - 6

Čáslavští plavci postavili do zimního mistrovství ČR i dvě bojovné štafety (Svoboda.info)

Chomutov - Poslední adventní víkend se konalo Zimní mistrovství ČR v plavání v Chomutově. Čtyřdenního zápolení nejlepších českých plavců se zúčastnilo také 6 čáslavských plavců - nominovaní Baláš, Burian, Fuxová a Kommová a do štafet doplnění Chadraba a K

Matěj Kučera a Adam Ťok vylepšili svá osobní maxima a přivezli po dvou medailích (svoboda.info)

Pardubice - Při víkendovém Letním mistrovství ČR staršího žactva v Pardubicích se skvěle představila čáslavská dvojice Matěj Kučera a Adam Ťok z Plaveckého klubu Pandora.Oba jmenovaní vybojovali po dvou medailích. Čtrnáctiletý Matěj Kučera vybojoval ve sv

Sezóna 2006/2007

Letní mistrovství ČR 2007, 50 m bazén Balášová Andrea 3. místo 100 m motýl Mezistátní utkání Kyjev, 50 m bazén Balášová Andrea Zimní mistrovství ČR 2006, 25m bazén Balášová