Samková je potřetí juniorskou mistryní světa ve snowboardcrossu

Česká reprezentantka Eva Samková se potřetí stala juniorskou mistryní světa ve snowboardcrossu. Na šampionátu v tureckém Erzurumu vyhrála kvalifikaci i všechny jízdy včetně finále a navázala na triumfy z let 2010 a 2011. Devatenáctiletá Samková, která v této sezóně poprvé zvítězila i v závodu Světového poháru, kvalifikaci vyhrála o sekundu. V rozjížďkách nepřipustila žádné komplikace, Pokračovat ve čtení "Samková je potřetí juniorskou mistryní světa ve snowboardcrossu" Článek Samková je potřetí juniorskou mistryní světa ve snowboardcrossu se nejdříve objevil na czech snowboardcross | boardercross | SBX | snowboard cross.

Prestižní MČR ve snowboardcrossu 2021 ovládli Rumuni

Na náročné desetivteřinové trati si s nástrahami několika boulí, které prověřily zadky mnoha soutěžících, nejlépe poradili Rumun Zoltan Reisz a Rumunka Henrietta Bartalis. Oficiální výsledky MČR ve snowboardcrossu 2021 muži MČR ve snowboardcrossu 2021 ž

Proč Eva Samková přespává v autě

V tězka olympi dy v Soči, Eva Samkov se vydala na v let do Norska. Na tento netradičn tř t denn dobrodružn v let ji doprovodil jej dlouholet kamar d Jakub.

Americký Fed zůstává na jestřábí vlně

Zářijové zasedání americké centrální banky (Fed), respektive výboru pro měnové záležitosti (FOMC), potvrdilo, že se Fed nyní zaměřuje primárně na cenovou stabilitu a to na úkor pracovního trhu. Fed totiž v souladu s odhady potřetí v řadě zvýšil hlavní úro

ČNB potřetí v řadě zvyšuje úrokové sazby

Při zjednodušení následně dostáváme tento příčinný vztah – pokud se bude koruna během října a listopadu pohybovat v průměru kolem úrovně 25,60 CZK/EUR a zároveň nedojde k žádné významnější změně ve vývoji české a evropské ekonomiky, tak ČNB na prosincovém

Jak si vedli čeští futsalisté na mistrovství světa?

1Překvapení v základní skupině Češi byli vylosováni do základní skupiny B spolu s Paraguayí, Ghanou a Švédskem. Ghana nakonec na mistrovství nedorazila. České hráče tedy čekaly ve skupině pouze dva zápasy. Prvně nastoupili proti Paraguayi, se kterou dosud