Důležitý zápas rozseklo prodloužení. Dva body zůstaly pod krumlovským zámkem.

V rámci 17. kola Krajské ligy mužů Jihočeského kraje zavítali do šlechtického města chasníci ze Šumavy. Soupeř z Vimperku se dokázal skvěle držet, dlouhou dobu dokonce vedl, nakonec však ze souboje odešel s pouhým jedním bodem. Infarktový finiš a urvané 2 body Začátek první třetiny přinesl na obou stranách zajímavé šance, brankáři Spáčil a Dvořák však pokryli všechno, co se dalo. Na první gól zápasu se čekalo až do 19. minuty zápasu, kdy se střelou od modré prosadil přízemní střelou Předota. Tato rána však vydržela prozatím vedoucí trefou jen do další minuty. V té totiž srovnal tečí Fučíkovy střely navrátilec do sestavy Josef Krcho, který byl po velkou část této sezóny mimo hru kvůli suspendaci za zákrok v loňském čtvrtfinále s Veselím nad Lužnicí. Touto brankou vrátil domácím částečný klid do druhé třetiny. Druhá třetina přinesla další příležitosti na obou stranách, skóre se však neměnilo. Do třetí třetiny vlétl lépe Vimperk, který do vedení poslal ve 42. minutě Kašpar. Slavoj se snažil jak mohl, ještě pět minut do konce se mu ovšem nedařilo prostřelit Dvořáka na straně Vimperku. Medvědům nezbývalo nic jiného, než zkusit hru v šesti. Tři minuty do konce zápasu se domácím podařilo vyrovnat. Před brankou operovali mladíci Michalec, Hakl a Vojtěch Krcho, když třetí jmenovaný důrazně protlačil puk za Dvořákova záda a vrátil Slavoj do zápasu. Více už se do konce třetí třetiny neudálo, jistotou tak byl jeden bod pro obě strany. O tom, komu připadne i bod druhý, se muselo rozhodnout až v prodloužení. To však nemělo dlouhé trvání. Josef Krcho hned na začátku obkroužil bránu soupeře, nabil přesně na volej svého bratra Vojtěcha a ten rozjásal krumlovský stadion. Bratrská spolupráce přinesla Slavoji bonusový bod, který se bude do nelehkého závěru sezóny velmi hodit. V příštím zápasu vyzvou Medvědi Božetice, hrající na milevském ledě. Ilustrační foto: Gallistl bojuje se soupeři o kotouč (zdroj: Zdeněk Formánek) HC Slavoj Č. Krumlov – HC Vimperk 3:2 v prodl. hráno 8.1. 2023 zdroj zde Góly a nahrávky: 20. J. Krcho (J. Anderle, J. Fučík), 57. V. Krcho (D. Svoboda, Michalec), 61. V. Krcho (J. Krcho) – 19. J. Předota (J. Sitter, Korous), 42. Kašpar (J. Předota, J. Sitter).Sestava domácích: Spáčil – Machálek, Kozák, D. Svoboda, J. Fučík, M. Šimek, P. Korytar – J. Kadlec, Vondřich, Mil. Klíma, V. Krcho, J. Krcho, J. Anderle, Michalec, Hakl, Berný, Lamač. Trenéři Vilém Migl ml. a David Machálek Článek Důležitý zápas rozseklo prodloužení. Dva body zůstaly pod krumlovským zámkem. se nejdříve objevil na HC Slavoj Český Krumlov.

Čtvrtfinále krajské ligy startuje v pátek!

Základní část Krajské ligy mužů Jihočeského kraje skončila o tomto víkendu. Díky vítězství na Hluboké nad Vltavou a prohrám Veselí a Strakonic obsadili Slavojáci páté místo v tabulce. Již tento pátek tak rozehrají čtvrtfinále prvním utkáním, a to na ledě

Prodloužení osvobození od cla aDPH přidovozu zboží

Na stránkách Finanční správy byla v pátek zveřejněna informace o prodloužení lhůty pro osvobození od cla a DPH u dovozu zboží, které je nezbytné k boji proti následkům rozšíření onemocnění COVID-19, až do 30. dubna 2021. Příspěvek Prodloužení osvobození

Real Madrid se po výhře nad Al Ahly představí ve finále MS klubů

Včerejší zápas saudskoarábského Al-Hilalu a brazilského Flamenga rozhodl o tom, že Al-Hilal si zahraje finále MS klubů. Dnešní zápas byl o tom, zda se postaví Realu Madrid, nebo zda šokuje egyptské Al Ahly. Real Madrid to nedopustil, ale Al Ahly mu bylo r