Úvodní strana - Atletika Pacov

Naši atleti se pyšní ziskem 93 medailí z mistrovství České nebo Československé republiky (29 zlatých, 28 stříbrných a 36 bronzových).

projít na web

Štěpánské hody Pacov 26.12.2022

49.ročníku tradičního závodu se zúčastnilo 33 závodníků. Početné startovní pole registrovaných atletů rozšířila velká účast příchozích. Přikládáme fotografie vítězů a nás jako pořadatele těší, že 26.prosince si našlo tolik lidí cestu za sportem. Komp

Dorka Skřivanová vyhrála anketu Atlet Vysočiny 2022

Ve čtvrtek 1. prosince se v gotickém sálu jihlavské radnice konalo slavnostní vyhlášení ankety Atlet Vysočiny 2022.V úvodu předseda krajského atletického výboru Vratislav Fišera připomenul úspěchy atletů v letošní sezoně a poděkoval všem za vzornou reprez

Dva tituly do Pacova

V sobotu 22.října v jihlavském lesoparku Heulos se konalo mistrovství kraje v přespolním běhu. Náš oddíl zde zastupovala trojice závodníků žákovské kategorie. A vedli si velice úspěšně. V kategorii starších žáků zvítězil Jan Machotka a Lucie Hájková jen

Konečné tabulky soutěží družstev

Na webu atletika.cz byly zveřejněny konečné tabulky sout+ěží družstev řízené soutěžní komisí ČASu.

Dorota Skřivanová těsně za desítkou v anketě Atlet roku 2022

V sobotu 5. listopadu se v Hotelu Ambassador – Zlatá Husa v Praze uskuteční galavečer při příležitosti vyhlášení ankety Českého atletického svazu Atlet roku 2022. Desítka jmen, ze kterých vzejde král nebo královna uplynulé sezóny: Radek Juška, Kristtin

Uspěšné vystoupení našich diskařů na Mistrovství ČR do 22 let

Další medailový zisk do své sbírky přidal na tomto šampionátu, který se konal poslední srpnový víkend v Brně, junior Vít Kotrba. Výkonem 50,86 m, který je novým absolutním rekordem kraje Vysočina, vybojoval stříbrnou medaili. Svěřenec trenérů Libora Rac

Družstva mladšího žactva uprostřed konečné tabulky krajského přeboru

Finálovým kolem byl v Třebíči 25.září zakončen krajský přebor družstev mladšího žactva. Finálové kolo mělo na programu pětiboj (60 m překážek, dálka, 60 m, kriket a 800m). Nejlepších umístění z našich závodníků dosáhli 12. Jan Zajíček, 20.Natálie Nekovářo

Jan Machotka vybojoval bronz na žákovském republikovém šampionátu

Mistrovství ČR žactva na dráze proběhlo ve dnech 17. a 18.září v Jablonci. Nás jediný zástupce na tomto mistrovství Jan Machotka se v konkurenci neztratil a v závodě na 3000 m vybojoval bronzovou medaili. V závodě vytvořil nový oddílový rekord. Blahopřej

Mladší žáci a žákyně ve 4.kole krajského přeboru družstev na pátých místech

4.kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň proběhlo v neděli 11.září v Jihlavě. Naše družstva skončila shodně na pátých místech. Potěšila však skutečnost, že z Jihlavy jsme odjeli s celou řadou osobních rekordů. Výsledky a foto v sekci Termí