Sportovní fotografie, aktuality, zprávy

Sportovní zpravodajství - sportovní fotografie, aktuality, kalendáře sportovních akcí, kam za sportem

projít na web

SVC Náchod Motorsport se premiérově představil v Le Mont Dore

Cesta za vítězstvím nebyla nikterak jednoduchá...  Bezesporu nejtěžší období letošní sezóny Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu má za sebou náchodský tým SVC. Poslední závod ve slovenské Dobšiné skončil pro Vladimíra Vitvera nehodou a nulov

Jezdci HKC na předních příčkách v mistrovství republiky

Další úspěšnou misi splnili závodníci mosteckého HKC Racing Teamu při víkendovém podniku motokárového mistrovství ČR na okruhu v Sosnové u České Lípy. Dan Skočdopole, Jan Janovský, Ondra Nigrin i Adam Králík během víkendu vystoupili minimálně jednou na po

Nejlepší výsledek HEICO-GRAVITY CHAROUZ Teamu v ADAC GT Masters

Pátý podnik německého šampionátu ADAC GT Masters se odjel o uplynulém víkendu na rakouském okruhu Red Bull Ring v okolí Spielbergu. Posádka ve složení Erik Janiš - Jan Šťovíček vybojovala ve druhém závodě patnácté místo a čtvrté mezi amatérskými jezdci.

Podborský si podmanil Sedlčany a je mistrem světa v kvadriatlonu

Jubilejní 20. ročník závodu Czech Diamond Man, který byl mistrovství světa ve středním kvadriatlonu, se stal kořistí legendárního Miroslava Podborského. Ten v Sedlčanech slavil už třináctý titul. Závod měl nostalgickou podobu, protože dvacetiletá éra sedl

CO NESTIHLA ČS. CYKLISTIKA V LONDÝNĚ, NA TO UŽ PŘIPRAVUJE MLADÉ

POZOR NA SILNICÍCH, POJEDE PELOTON REGIONEM ORLICKA Je to takřka symbolické – na jedné straně jsou milióny příznivců českých barev na vrcholících olympijských hrách v Londýně vděčni za každou medaili naší výpravy, na straně druhé zítra v pátečním odpoled

Bylo to rozjeté na lepší výsledek, smutnil po olympijském závodě

Český triatlonista Jan Čelůstka ve své olympijské premiéře skončil v Londýně na 30. místě. I když je to výsledek pěkný, sám reprezentant smutnil. Vzhledem k tomu, jak měl závod rozjetý, měl prý ve výsledkové listině být výše. Honzo, 30. místo při premiér

ZLATO A STŘÍBRO PRO BRT

Druhý mostecký sprint dopadl pro Bohemia Racing Team výborně Tomáš Kostka a Michal Matějovský obsadili první a druhý stupínek na podiu, Kostka navíc po startu až ze samého konce startovního roštu, protože po pátečním karambolu startoval s jiným vozem. Mic

Ruské vítězství v Irsku

Cliff Divers - skokani z útesů rozlobili mořského hada. Ruský závodník Artem Silchenko vítězí v Irsku a Red Bull Cliff Diving World Series vstupuje do druhé poloviny ročníku 2012.

Triatlonistky v Londýně skončily v elitní dvacítce!

České triatlonistky Vendula Frintová a Radka Vodičková v olympijském závodě jely na krev a odměnou jim bylo umístění v elitní dvacítce. Frintová doběhla na 15. místě, oproti Pekingu se zlepšila o osm míst a přepsala i nejlepší český ženský olympijský výsl

Do Mostu si to namířil rychlý formulový Austria F3 Cup

V rámci MMČR na okruzích a zóny FIA cestovních a formulových vozů se o tomto víkendu v Mostě objeví rakouský pohár plný rychlých formulí Austria Formel F3 Cup a Austria Renault Cup. Na čele poháru stojí pevně Andre Rudersdorf z týmu Mac-On.

PÁTEČNÍ MOST - VÍTĚZSTVÍ BRT S HOŘKOU PŘÍCHUTÍ

Tomáš Kostka a Michal Matějovský obsadili první dvě místa v páteční kvalifikaci. Podvečerní sprint byl pak zkomplikovanán povinným handicapem pro vozy DTM. V poslední zatáčce posledního kola došlo navíc k děsivě vyhlížejícímu střetu Kostkova Audi A4 DTM a

Je tu Slovakman 226!!

O mistrovi ČR v dlouhém triatlonu se rozhodne v Piešťanech, je tu Slovakman 226! V sobotu 4. srpna se v Piešťanech na Slovensku koná triatlonový závod s názvem Slovakman 226. Na tratích ironmana se bude bojovat o tituly mistra České republiky, mistra Slo

Offroad Maraton se stěhuje do Trstěnic

Člověk se nemá příliš těšit na věci budoucí, neb se často mění. Ne jinak je tomu se srpnovým závodem. Přivítali jsme nabídku pánů z Cechu sv. Víta, kterým se stal základnou areál v Trstěnicích (někteří si vzpomenete, že jsme tam před pár lety jezdili). To

BRT DO MOSTU V PLNÉM NASAZENÍ

Doslova v plné sestavě zamířil tento týden Bohemia Racing Team na Autodrom Most. O víkendu se tu jede bohatě obsazený podnik okruhového šampionátu započítávaný do hodnocení zónového mistrovství střední Evropy. S vozy Audi A4 DTM zde budou BRT reprezentova

Prachatice přivítají přes 200 triatletů z 24 zemí světa!

Město Prachatice bude 4. srpna hostit závod s názvem Xterra Czech 2012. Tento prestižní mezinárodní podnik je součástí Světového poháru Xterra, Evropského poháru Xterra, je pátým dílem seriálu Českého poháru Xterra a v neposlední řadě je také kvalifikační