Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Slavia Radonice.

Přijďte nás podpořit! ✓ Novinky a výsledky zápasů ✓ Letní kempy ✓ Naše galerie ✓ Historie od roku 1942 ✓ Kontakty ✓ Klubový e-shop

projít na web

23.4.2024, MLADŠÍ ŽÁCI FINÁLE OFS

V útulném areálu Slavia Radonice se odehrálo finále meziokresních výběrů U12 Článek 23.4.2024, MLADŠÍ ŽÁCI FINÁLE OFS se nejdříve objevil na Slavia Radonice.

20.4.2024, MUŽI, SOKOL HRUSICE SLAVIA RADONICE 2:0(1:0)

Hrusice vs Radonice 2:0 (1:0) Sestava: Moravec T. – Slávik, Cikaník, Mejsnar, Houštecký – Niskač(68. Chvojka),Moravec, Bezkočka, Rodný(62. Korshynskyi), Kyšperský – Andriescu Nepříznivé, studené počasí, nepříjemný studený vítr, těžký terén a spousta

21. 4. 2024, MLADŠÍ ŽÁCI, TJ Slavia Radonice Kounice + Sp. Čelákovice 14:3

V nedělním fotbalovém utkání v Radonicích domácí tým přivítal tým Kounice + Sp. Čelákovice a předvedl dobrý výkon, kterým si připsal výhru s vysokým skóre 14:3. Radonice tak potvrzují svou jarní neporazitelnost a ukazují, že jsou ve skvělé formě. V tomto

21.4.2024, MLADŠÍ PŘÍPRAVKA, SPARTA MRATÍN SLAVIA RADONICE 5:35

Dnes jsem si v pěkném počasí poradili bez problémů se soupeřem z Mratína. Ač nám vypadli 3 hráči ze základní sestavy nedali jsem soupeři sebemenší šanci a zápas jsme měli po celou dobu pod kontrolou. Soupeř nás příliš neprověřil a my se těšíme na další ut

20.4.2024, DOROST, SLAVIA RADONICE TJ KUNICE 5:0

Víkendový zápas proti soupeři z Kunic jsme odehráli za opravdu aprílového počasí silný vítr, občasný déšť a spíše zimní teploty kolem 5 stupňů. Ale i v takových podmínkách se dá hrát hezký fotbal a oba týmy ukázaly své kvality. My jsem chtěli být od prvn

13.4.2024, MUŽI, SLAVIA RADONICE AFK NEHVIZDY 3:5

Radonice vs. Nehvizdy 3:5 (2:1) Sestava: Moravec T. – Slávik, Cikaník, Mejsnar, Houštecký – Pekárek(85.Hliebov), Bezkočka, Moravec A., Niskač(73.Bertrand),Debnár – Andriescu Branky: Bezkočka, Pekárek (penalta), Bertrand První poločas jsme i přes

13.4.2024, STARŠÍ PŘÍPRAVKA, SK VYŽLOVKA B SLAVIA RADONICE 10:9

Další mistrovský zápas jsme odehráli na pude Vyzlovky. Kluci zapas odehrali s vysledkem 10:9 pro domaci. Az na herni vypadek ve 3 ctvrtine, kdy jsme si nevytvorili zadnou sanci a byli celkem pod tlakem jsme hrali vyrovnanou partii a kluci se nevzdali a bo

13.4.2024, DOROST, AERO ODOLENA VODA SLAVIA RADONICE 2:4

Druhý zápas jarní části soutěže jsme odehráli na krásně střiženém trávníku v Odolené Vodě. Čekal nás nepříjemný soupeř, který má tým postavený na hráčích ročníku 2006 a 2007, tedy o rok až dva starší borci než naši kluci. Před začátkem zápasu jsem se m

13. 4. 2024, MLADŠÍ ŽÁCI, SK Rapid Psáry TJ Slavia Radonice 2:4

V sobotním fotbalovém zápase v Psárech se odehrál dramatický duel, ve kterém domácí tým SK Rapid Psáry přivítal tým Radonic. I přes výsledek 2:4 ve prospěch Radonic to byl velmi vyrovnaný zápas, který nabídl divákům hodně vzrušení. Již v úvodu zápasu se t

7.4.2024, STARŠÍ ŽÁCI, SLAVIA RADONICE OLYMPIE DOLNÍ BŘEŽANY 3:1

Po podzimní prohře v Břežanech 1:8 si soupeř do Radonic přijel pro jisté 3 body, ale to se šeredně přepočítal. Naši kluci na domácím hřišti předvedli sebevědomý výkon. V 1. půli neproměněné šance, obrana pracuje, jak má. Na konci poločasu stále bez br