Malé spotřebiče - ABrecenze.cz

V kategorii Malé spotřebiče jsme pro vás testovali nejprodávanější malé spotřebiče na trhu. Jedná se především o kávovary, mixéry, mikrovlnné trouby nebo čističky vzduchu. Jednotlivé produkty jsme testovali, jak doma, tak v kanceláři při běžném provozu. [RH_ELEMENTOR id="1833"]

projít na web

Recenze batohů do školy

Výběr školního batohu není zrovna nejjednodušší. Takový batoh totiž musí splňovat hned několik parametrů. Nejen tedy pěkně vypadat, ale být anatomicky tvarovaný, pohodlný a především nemít neblahý vliv na vývoj dětské páteře; musí být tudíž ergonomický. D

projít na článek

Recenze podsedáků do auta

Podsedáky do auta patří mezi základní a především důležitý prvek cestování se staršími dětmi. Vhodné jsou pro takové děti, které jsou ve věku, kdy již nepotřebují sedačku, ale stále potřebují podpěr a správné umístění v sedu

projít na článek

Recenze koloběžek

Koloběžky, nebo také přibližovadla, jsou jednou z nejpopulárnějších alternativ k cyklistickým kolům. Proč přesně? Koloběžky nabízejí stejný fyzický zápřah co kolo. S jejichž pomocí se tak dá zhubnout, sportovat, napravit bolesti zad a posílit svalstvo.

projít na článek

Recenze odrážedla

Každé dítě si užívá něco jiného. Některé děti rády běhají, jiné hrají hry a některé se rády projíždějí. Ale co když jsou ještě moc malé na pořádné kolo? Pak je tady odrážedlo, které je na cyklistiku náramně připraví!

projít na článek

Recenze pracovní stoly

Pracovní stůl důležitý pro kancelář jako je mozek pro lidské tělo. Co to však je? Jedná se o kvalitní stůl s přiměřenou výškou. Na některých modelech nalezneme i zásuvky a další příslušenství. Jak ale vybrat ten správný?

projít na článek

Recenze šatních skříní

Pod pojmem šatní skříň, si každý představíme jednoduchou kubu s věšáky. Co může být tak těžkého na jejím výběru? Nejspíše se budete divit, že i v tomto případě je třeba se trochu zamyslet, a zjistit si praktické informace.

projít na článek

Recenze postelí

Spánkem trávíme nemalou část života. Podle odborníků dokonce celou třetinu. Je proto nezbytné, aby byl co nejkvalitnější. Vždyť, co jiného přispívá našemu zdraví, než pořádný šlofík?

projít na článek

Recenze nočních stolků

Noční stolek je nepostradatelnou výbavou ložnice. Odkládají se na něj knihy, stojí na něm fotografie a lampička. No vážně, co bychom bez nich dělali? Stolek by však neměl stát jen tak sám. Měl by ladit se zbytkem domácnosti a ještě jí k tomu doladit.

projít na článek