Kometa Kralovice

Oficiální stránky oddílu orientačního běhu Kometa Kralovice. Aktuality, tréninky, závody a závody pořádané oddílem.

projít na web

Soustředění KOMETA Švédsko, Göteborg 22.-30.7.2023

NEDĚLE 30.7. Je tu poslední ráno soustředění do kterého se probouzíme v Rostocku. Nikam už nespěcháme, snídáme a v plánu je ještě návštěva městské pláže jako loni. Domů vyjíždíme až v 11.15 h. Zpět volíme trasu přes Berlín a Drážďany a celkem to jde. Domo

OŽ Odlezelské jezero, 24.-25.6.2023

Oblastní žebříček pořádaný v uplynulém víkendu našim oddílem KOMETA Kralovice je už minulostí. Medaile za Mistrovství na krátké trati jsou rozdány stejně jako poháry za Jarní žebříček ZČO vyhlášený v neděli po klasické trati. Nejdříve bych chtěl poděkovat

ŽB Čechy Radčice 17.-18.6.2023

V krátkém sledu za sebou byl další dvojzávod ŽB a svaz to rozdělil tak šikovně po celých Čechách, že se jelo na téměř stejné místo jako před třemi týdny ha, ha. Kousek za Železným Brodem tentokrát připravily závody ŽB dva Turnovské oddíly. Sobotní krátká

II. ročník Republikového festivalu žactva v OB 10.-11.6. Brno

O víkendu se v Brně konal druhý ročník Republikového festivalu žactva. Letos připravili tuto akci velmi pěkně pořadatelé z KOS TJ TESLA BRNO. Festivalu se zúčastnilo téměř 350 žáků a žákyň z 10 oblastí (nepřijela jen Jihočeská oblast). Program začal v sob

ŽB Čechy Zdislava 27.-28.5.

Prvním dvojzávodem začal u Liberce i národní žebříček B. Kometa měla na sobotní krátké trati na startu 9 běžců a při nedělní klasice 10. Terén byl zajímavý, místy členitý, jinde zarostlý a i s nějakými kameny a skálami. Oba závody byly hodně běžecké a ne

Krajské kolo Přebor škol v OB 10.5. Šídlovák, triumf ZŠ Kralovice

Krajské kolo Přeboru škol v orientačním běhu skončilo ve středu 10.5. u rybníka Šídlovák v Plzni triumfem ZŠ Kralovice. Žáci naší základní školy zvítězili ve všech třech kategoriích dětí 1-3 třída, 4-5 třída i 6-9 třída. Oddíl KOMETA má sice na ZŠ Kralovi

Jarní trojúhelník 6.-7.5. Mariánské Lázně

Jsou za námi další závody. Vždy třídenní v M.L. se smrskly do dvou dnů což nám úplně nevyhovovalo hlavně v sobotu to bylo náročné. Dopolední sprint vystřídala odpoledne krátká trať s koncem až v 18.15 a v neděli hurá na klasiku. Podařilo se nám tak, tak

OŽ 24.-25.6. Odlezelské jezero zveřejněn ROZPIS

Čas letí jako bláznivý a KOMETA bude za 7 týdnů pořádat ZČO oblastní žebříčky. Vezmeme Vás jako loni při ŽB Čechy do krásného terénu u Odlezelského jezera. Opět jsme získali exkluzivní povolení Agentury ochrany přírody a krajiny i vlastníků lesa pro pořád

OŽ Libá u Aše, 29.-30.4.

Z pátečního úklidu parku míříme v sobotu na dva dny k Aši, kde náš čeká v okolí obce Libá 2x klasická trat (v sobotu i v neděli). Malý pořádající oddíl se vždy snaží vytvořit co nejlepší podmínky pro závody a i tentokrát se mu to daří. V sobotu nám sice p