KABA SPORT

KABA SPORT Chotěboř - prodej a servis jízdních kol (Author, Rock Machine, Kelly's), lyže (Blizzard, Sporten), sportovní potřeby, oblečení a obuv (Sensor, Craft)

projít na web

SEGAFREGO SAHARA RACE

6.8. se tým BSP-KABA ve složení Luboš, Petr a Zdenek zúčastnil jednoho závodu ze seriálu Prima cupu a to Segafrego Sahara Race. Zázemí závodu bylo na písníku Marokánka poblíž HK. Po rekognoskaci jsme zjistili , že start bude v hlubokém jemném písku a d

Jíčínská 50

V sobotu 21.5. se konal 17 ročník MTB závodu v Jíčíně. Suprová trať, je vidět že jí připravoval chlap co má rád bajkování. Kordík se jmenuje. Ten chlap tam zakombinoval úplně všechno, teda kromě skoku z letadla :-)). Voda byla, kořeny, kameny, bahno,singl

Vilémovická 120 2022

Neodpustím si začít tak, jak jsme ve Vilémovicích končili, když nám skoro důchodci Zdenek s Petrem, po tom co nás mladý porazili, říkali, že ještě máme potrénovat a byla to pravda. Týden po Hradci Králové jsme zavítali na Vilémovickou 120, pro neznalé,

Prima cup ALPA Hradec Králové

16. 04. 2022 jsme vyrazili na první závod MTB do Hradce Králové, dopředu jsme si zvolili střední trasu o délce 50 km. Za BSP v dresech KABA Petr a Luboš ml.. Výjezd z HB 4°C vítr, přejezd Železných hor 2°C se sněhovými vločkami a větrem, HK lepších 5°C a

MTB Sádecká Pila

Poslední červencový den se závodilo v Sádku u Poličky. Jak již naznačuje název závodu "Sádecká Pila", nejednalo se o rovinatou trať. Závod byl vypsán na 22km a nebo na 41km. Kdo se přihlásil na 41km ( ve zkutečnosti 44km), tak ho čekalo 18 kopců a kopečků

Okolo Libice 2021

Na start 17. ročníku závodu Okolo Libice (vypsaná kilometráž = 30 km) se v červených dresech postavili: Zdeněk Karaba, Luboš Málek, Luboš Rauer, Rosťa Vašata a Petr Zadina. Jak vidno, velmi slušná účast! Trať byla povětšinou prašná a jen výjimečně sem tam

TOUR DE RALSKO

17,7,2021 si byl Zdenek a Petr zazávodit v Mimoni. Konal se tam velice pěkný mtb závod "Tour de Ralsko". Trať dlouhá 47 km s převýšním 700 m, vedla vojenským prostorem po lesních, písčitých cestách. I zázemí tohoto závodu je docela pěkné. Na start se

Cyklomaraton Česká Třebová

10.7.2021 se konal 12-tý ročník cyklomaratonu v České Třebové. Pro bajkery byly připraveny dvě tratě. Dlouhá 47 km s převýšením 1200 metrů a krátká 25 km s převýšením 600 metrů. Dohromady se na start postavilo něco přes 200 závodníků, za KABA-SPORT ,Zdene

Sečský sumec 2021

Už 4. ročník MTB cross country horských kol pořádající Cykloclub Hlavatka Seč se spoluúčastí SDH Žďárec u Seče. Loňské zkušenosti s tratí, na které bylo prudké klesání po lesních cestách, ještě prudší stoupání a pak cca rovinka po cestách i necestách a to

Závod v Babičině Údolí

12.6.2021 se závodilo v Babičině Údolí. V obci Žernov, kde bylo zázemí cross-country závodu a cíl , start byl o kousíček dál a to v Rýzrnburku. Závodu na 3 kola o celkové délce 39km a převýšení 927m se zúčastnilo něco málo přes 200 bikerů. Před startem dě