Atletika Vlašim z.s. | Atletika Vlašim

(obsah je daný šablonou - editovatelné texty jsou dole)

projít na web

Halové MČR a stříbro do Vlašimi

Od druhé poloviny února se každý víkend konalo jedno halové mistrovství ČR v atletice za sebou. Postupně Vás seznámím, jak se tam vlašimským atletům dařilo. První v pořadí bylo to dospělé a konalo se v Ostravě. První den nám přinesl jeden oddílový reko

KP v hale dospělých, mládeže a staršího žactva

Vlašimáci získali 5 titulů krajských přeborníků, 8 stříbrných medailí a 5 bronzových medailí. Krajskými přeborníky se stali Šárka Trochtová na překážkách dorostenek v oddílovém rekordu 8,94, Tereza Doubková v trojskoku juniorek za výkon 11,40, Monika Doub

Jiří Adamec halovým akademickým mistrem ČR

Jiří Adamec halovým akademickým mistrem ČR ve výšce výkonem 200 cm. Valentýna Přibylová zaběhla oddílový rekord na 60 m překážek žen výkonem 8,84 a skončila osmá, Jan Groček si vylepšil osobní rekord na překážkách časem 8,85 a Lucie Bartůšková v dálce na

příspěvky pro přípravku

Druhou polovinu příspěvků 1250 Kč (leden – červen) prosím uhradit do 15.2.2024 na účet 78-1369700247/0100, do Zprávy pro příjemce uvést jméno a příjmení atleta/atletky + ideálně rok narození. Lze využít QR kod níže, jen prosím upravte zprávu pro příjemce.

Vlašimskými atlety roku JIŘÍ ADAMEC a MAJDA ZÍDKOVÁ!

V sobotu jsme uspořádali tradiční rozloučení s atletickou sezónou roku 2023. Vítězství v prestižní anketě ovládl mezi muži JIRKA ADAMEC, který letos skončil na dospělém šampionátu v hale na 7. místě, venku dokonce na místě šestém, ve své věkové kategorii

Vlašimské atletky ve finále Středoškolského poháru!

U nás v klubu umíme vše. Studovat gympl a do toho sportovat? Žádný problém a ještě v tom být jedni z nejlepších v republice. Děvčata našeho klubu navštěvující gymnázium zvítězila v krajském finále Středoškolského poháru v atletice a vybojovala historickou

trénink s rodiči

V úterý 26.9. si děti z přípravky vyzkoušeli trénink s rodiči v rámci projektu Pohybová gramotnost Atletika pro rodinu. Sešlo se nám nad 60 rodin . Zahráli jsme si společně hry, protáhli se a vrhli se na další společné aktivity. Děkujeme za účast!

Finále krajského přeboru přípravek v Berouně

Naši nejmladší atleti se v neděli poprali o krásné výsledky v Berouně. Již klasicky je čekal běh na 50m, dálka, raketka a závěrečná štafeta 8x200m. V naší skupině si nejlépe vedla nejstarší děvčata Amálka Žirovnická (2.místo v dálce, 3.místo v raketce)