Vabroušek zajel životní maximum na kole

Petr Vabroušek se vydal na Floridu na svého předposledního ironmana letošní sezony a přesto, že nebyl stoprocentně v pořádku, předvedl fantastický výkon. Na kole dokonce zajel životní maximum a do puntíku tak splnil svůj cíl. Chtěl být v elitní desítce, takže osmé místo je skvělým výsledkem.

Vabroušek na ironmanu v JAR skončil třináctý

Vabroušek zvládl 3,8 kilometru náročného plavání v oceánu za necelých 58 minut, 180 kilometrů na kole ujel za 4:57:13 a závěrečný běžecký maraton pokořil časem 3:03:20. V konečném účtování z toho bylo třinácté místo. Vyhrál Švýcar Ronnie Schildknecht před

"Mlč, jedeme!" bojuje ironman Vabroušek

3,8 kilometru plavání, 180 kilometrů na kole a 42,2 kilometru běhu. To je ironman. Během závodu, který ti nejlepší absolvují v čase pod 8 hodin, tělo šlape na plné obrátky. A to bolí. Není divu, že unavené svaly se často snaží přesvědčit mysl závodníka, a

Vabroušek dokončil legendárního ironmana na Havaji

Ironman v překladu znamená železný muž a český triatlet Petr Vabroušek opět dokázal, že k němu toto přirovnání patří jako k velbloudovi hrby. Potřinácté v řadě dokončil legendární závod na Havaji, který je mistrovstvím světa v ironmanu a obsadil 34. místo

Vabroušek kraloval ironmanu v Izraeli

Český triatlet Petr Vabroušek zářil na Isramanovi, ironmanu konaném v izraeleském městě Eilat. V hodně náročném závodě nenašel přemožitele a na úvod sezony potvrdil skvělou formu.

Triatlonista Vabroušek se léčí po srážce s autem

Český ironman Petr Vabroušek se zotavuje z nehody, při které ho v tréninku srazilo auto a skončil ve zlínské nemocnici. Přesto, že ještě není úplně fit a bolavá místa ho limitují, plánuje v neděli odletět na Havaj, kde se 13. října koná mistrovství světa.