Úspěch děčínských atletů na MČR

V červnu se skupina našich středotraťařů zúčastnila mistrovství České republiky v atletice v kategorii dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek. Lucie Vlachová startovala ve dvou disciplínách v kategorii dorostenek, a to v závodu na 1500 metrů a v závodu na 3000 metrů. Na 1500 metrů skončila na krásném 5. místě a na 3000 metrů skončila na 10. místě. Sergiu Matico startoval v kategorii juniorů v závodě 5000 metrů, skončil na 11. místě.

Karel Bulka oslavil 90 let!

ASK Děčín přeje Karlovi Bulkovi, někdejšímu velmi dobrému sportovci, trenérovi, pedagogu, který k atletice přivedl mnoho děčínských atletů vše nejlepší k dnešním 90. narozeninám.

Úspěch dečínských veterinářů na prestižní soutěži

Letošní rok se po koronavirové odmlce konala opět prestižní soutěž žáků škol s vyučovaným oborem Veterinářství o „Pohár ústředního ředitele státní veterinární správy“. Střední škola zahradnická a zemědělská Děčín – Libverda vyučuje tento zajímavý obor jak

Tropical Islands Německý úspěch?

Zábavní park Tropical Islands se nachází přibližně 60km na jihovýchod od Berlína. Jedná se o největší zábavní park tohoto druhu v Evropě a některé jeho parametry drží světový primát. Pojďme se na tento malý Evropský zázrak, ale podívat nejprve z úplně jin

Říjnové úspěchy!

Shrnutí říjnových úspěchů a účastí na závodech za měsíc říjen 2022. Všem moc gratulujeme a hlavně jen tak dál! KRAJSKÝ POHÁR DRUŽTEV PŘÍPRAVKY 1.10.2022 si na lovosickém stadionu vybojovali postup do finále obě naše přípravkové skupiny. Dvě krásná druhá