Skoták se Šmídem získali domácí titul v kolové

Titul mistrů republiky v kolové získali Petr Skoták s Pavlem Šmídem z Favoritu Brno, kteří ve finále porazili Jiřího Hrdličku s Pavlem Loskotem z SC Svitávka 2:0 na zápasy. V krasojezdeckých soutěžích vynikl nad průměr pouze Arnošt Pokorný. Domácí šampionát byl poslední kvalifikací před mistrovstvím světa v sálové cyklistice, které se uskuteční od 21. do 23. listopadu v Brně.

Skoták se Šmídem vyhráli turnaj Světového poháru v kolové

V závěrečném osmém turnaji Světového poháru v kolové v rakouském Höchstu zvítězili Petr Skoták s Pavlem Šmídem z Favoritu Brno. Ve finále porazili na domácí úřadující mistry světa Patricka Schnetzera s Markusem Bröllem 7:5. Turnaj byl současně poslední vý

Česká posádka drtí Evropský šampionát s Avií

Racing Team Avia Future pod záštitou CROSS CLUBU PŘELOUČ z. s. se už jako jediná česká posádka zúčastňuje mistrovství Evropy v TRUCK TRIALU. V roce 2007 získali poprvé titul mistrů Evropy, poté následovala řada druhých a třetích míst, až v roce 2016 se po

Švarc si pro národní titul v duatlonu doběhl nadvakrát

Národním šampionem v krátkém duatlonu se s letošní sezonou na domácí scéně rozloučil Přemysl Švarc. Český olympionik s přehledem ovládl 23. ročník závodu v zámeckém parku Žamberk. V ženské konkurenci si mistrovský titul přivlastnila triatlonová veteránka

Z MČR družstev vezeme stříbro, na soupeřově domácí půdě jsme vlastně tak nějak neprohráli

V sobotu 17. září vyvrcholila na stadionu pražské Dukly letošní domácí soutěž družstev. Na Mistrovství ČR jsme přijeli jako obhájci mistrovského titulu z posledních tří let a jako čerstvý, již čtyřnásobný vítěz extraligy. Naším cílem bylo samozřejmě uspět