Poběžte půlmaratón s Italem z kuchyně

Emanuele Ridi známý z televizního pořadu „S Italem v kuchyni“ poběží 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha se SVĚTLEM PRO SVĚT. Přidejte se k němu a spojte zdravý životní styl s podporou dobré věci.

Jindřichohradecký půlmaraton 2023

24. 6. 2022 (sobota) od 17:00 hod. Start rodinného běhu bude v 16:00.  Jindřichův Hradec; Sedmý ročník Jindřichohradeckého půlmaratonu je určen pro širokou veřejnost, profesionální i amatérské sportovce. Kromě několika úseků, se jedná o běh převážně silni

Jana Dorazilová vyhrála Otrokovický půlmaratón

Provozní doba restaurace

Pondělí          11–14 hod (kuchyně do 14 hod)Úterý              11–14 hod (kuchyně do 14 hod)Středa            11–14 hod (kuchyně do 14 hod)Čtvrtek           11–20 hod (kuchyně do 14 hod)Pátek              11–24 hod (kuchyně do 19 hod)Sobota           1

Jana Dorazilová vyhrála půlmaraton v rámci Silvestrovského běhu ve Zlíně

Na Silvestra se tradičně konala celá řada nejrůznějších běžeckých závodů. Jedním z nich byl  i Silvestrovský běh ve Zlíně, v rámci kterého se běžel i půlmaratón. V něm zvítězila v kategorii žen naše Jana Dorazilová, když zároveň překonala i svůj osobní re

Jana Dorazilová vyhrála v osobním rekordu půlmaraton v Oseku nad Bečvou

Forma Jany Dorazilové neustále narůstá, o čemž se mohli přesvědčit o tomto víkendu v Oseku nad Bečvou. Tam s přehledem vyhrála půlmaraton, navíc v osobním rekordu, který si vylepšila výrazným způsobem, téměř o tři minuty!