Objednávky ze Slovenska

Prosíme zákazníky ze Slovenska, aby objednávky hotových jídel učinili vždy na www.hotovky.sk.     Na českém webu hotovky.cz není již možno. Děkujeme za pochopení.

Západočeský závodník přivezl z ME MS Slovenska v RT bronz

sobotu 13. 7. proběhlo mezinárodní mistrovství Slovenska v Nových Zámcích. Západočeský závodník z MO Kdyně David Nejdl se tohoto závodu zúčastnil s družstvem České reprezentace. V tomto mistrovství získal bronzovou medaili v mušce terče.

Anna Dzurenda zvítězila na Mezinárodním mistrovství Slovenska

České hráčky suverénně ovládly Mezinárodní seniorské mistrovství Slovenska v golfu 2018, které se konalo 4. – 6. července na hřišti Hrubá Borša. Zvítězila Anna Dzurenda (79, 78, 84), druhé místo obsadila Blanka Dědečková (84, 84, 81) a bronz získala Barbo

OBJEDNÁVKY

Vážené klientky a klienti, otevíráme ve čtvrtek ale už teď jsme tu pro Vás každý den na telefonu od 10:00. Na Vaše Rezervace volejte prosím na tel. +420 257 323 753

Je tu Slovakman 226!!

O mistrovi ČR v dlouhém triatlonu se rozhodne v Piešťanech, je tu Slovakman 226! V sobotu 4. srpna se v Piešťanech na Slovensku koná triatlonový závod s názvem Slovakman 226. Na tratích ironmana se bude bojovat o tituly mistra České republiky, mistra Slo

Older a Page Turners zahrají v Crossu koncert v rámci iniciativy Slovenská Tepláreň

V neděli 20. listopadu zahrají Older a Page Turners v pražském Cross Clubu koncert pro Matúša a Juraja, kteří byli zavražděni z nenávisti v bratislavském baru Tepláreň. Celý výtěžek z dobrovolného vstupného bude darován slovenské Iniciativě Inakosť a česk