O pohár starosty města Písku v rapid šachu 2023

V sobotu 29.4.2023 uspořádal Chess club Písek v kulturním domě již 25. ročník šachového turnaje "O pohár starosty města Písku", který se hrál zároveň jako krajský přebor juniorek, juniorů, žen a můžů Jihočeského kraje v rapid šachu. Turnaje se zúčastnilo rekordních 130 hráček a hráčů z celé republiky, včetně dvou velmistrů Vlastimila Jansy a Petra Neumana.

KP mládeže v rapid šachu mládeže

Chess club Písek pořádal v sobotu 27. května Krajský přebor v rapid šachu mládeže. Turnaj se konal v reprezentativních prostorách kulturního domu v Písku. Hrálo se v kategoriích HD8, HD10, HD12, HD14, HD16+HD18. Na turnaji se projevila herní vyzrálost úča

Běh do zámeckých schodů 2023

Běh do zámeckých schodů se zdařil výborně. Nikdo se nezranil a všichni doběhli v pořádku a ještě navíc kategorie A (nejmladší běžci) vyhrála nad všemi školami putovní pohár starosty města Náchoda. Všem zúčastněným žákům děkujeme za výkony a především za s

Otavský halový pohár v rybolovné technice v Písku

Dne 9. 2. 2019 proběhl na ZŠ. E. Beneše v Písku tradiční Otavský halový pohár v rybolovné technice (casting sportu). Závodu se zúčastnili převážně děti a mládež z celých jižních Čech a blízkého okolí. Náš územní svaz v tomto poháru reprezentovala družstva

"O putovní pohár města Broumova" ve fotografiích

Již 8. ročník kynologického závodu "O putovní pohár města Broumova" se konal v sobotu 26.8.2017. Velkou fotogalerii pro vás připravil Petr Jansa.

MČR V AKROBATICKÉM ROCK AND ROLLU - Pohár města Náchoda

Na taneční soutěži Pohár města Náchoda v akrobatickém rock’n’rollu, letos pořádané jako Mistrovství ČR, se sešli tanečnící párových kategorií i formací a fotograf Petr Jansa byl u toho. >> fotogalerie Petra Jansy