Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Tristan Slunečný mistrem na 3000m

V sobotu 5. 2. se v atletické hale v Ostravě konalo Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva, o den později stejné mistrovství i v kategorii dorostu, juniorů a dospělých. Kroměříž vyslala do bojů o medaile celkem 8 atletů. Svěřenci trenérů Březky, Hudečka a Osinové se připravili výborně a téměř ve všech startech se mohli těšit z vylepšení osobních rekordů.

Tristan Slunečný halovým vícemistrem ČR starších žáků v běhu na 3000m

I na halovém Mistrovství České republiky nepřestal Tristan Slunečný udivovat ve svých výkonech! V běhu starších žáků na 3000 m si - i po prodělaném pádu v průběhu závodu - doběhl pro krásnou stříbrnou medaili a navíc v novém osobním rekordu 9:50,66 min .!

Na Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva nás dobře reprezentovali Skácel, Rusyn a Hudeček

Na Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva, které se uskutečnilo 12.června  v Třinci, nás dobře reprezentovali Adam Skácel, Vladimír Rusyn a Petr Hudeček

Z halového Mistrovství Moravy a Slezska vezeme 8 medailí, Pírek dvojnásobným mistrem

Na halovém Mistrovství Moravy a Slezska , které se uskutečnilo v sobotu 4.2. v bratislavské hale Elán, získali naši atleti celkem 8 medailí. Z toho byly dvě zlaté, 3 stříbrné a 3 bronzové. Nejvíce bylo vidět Milana Pírka, který se stal dvojnásobným mistre

Mistrovství Moravy a Slezska ml.žactvo - Břeclav

V neděli 25.9. se na atletickém stadionu v Břeclavi uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva v atletice. Náš klub na něm pod vedením trenérky Zuzany Osinové reprezentovalo osm mladých a nadějných atletů a atletek. Foto a výsledky naleznete

Petr Žďára dorosteneckým mistrem Moravy a Slezska na 1500m, navíc v novém klubovém rekordu

V sobotu 11.5. se ve Vyškově konalo Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu v atletice. Naše výprava nás na něm dobře reprezentovala. Nejlépe se dařilo Petru Žďárovi, který získal dorostenecký mistrovský titul na 1500m a to v novém klubo