Martin Macík hodnotí letošní Dakar

Poslechěte si hodnocení letošního Dakaru Martina Macíka i dalších členů týmu Big Shock Racing.

Macík a Brabec začali přípravy na Dakar 2019.

Sotva se Martin Macík a Jan Brabec ze sedlčanského týmu Big Shock Racing dospali po návratu z Rallye Dakar 2018, začali spřádat plány pro další ročník nejnáročnějšího závodu na světě. „Letošní Dakar dopadl nad očekávání dobře, páté místo mezi kamiony a ne

Martin Macík jr: Jsme v cíli Rallye Dakar!

Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek, mechanik Michal Mrkva a jejich Líza jsou v cíli 38. ročníku Rallye Dakar. V celkovém hodnocení se posádka týmu KM Racing umístila jako 19. ze 41 kamionů, které závod dokončily a 55, které 2. ledna stály na

Martin Macík představil svůj plán pro Dakar 2023

Pilot Martin Macík míří na svůj 11. Dakar, který bude v mnoha ohledech jiný než ty předchozí. Na trať vyjede v novém kamionu pojmenovaném Čenda. Poprvé společně startovali na nedávné Rallye du Maroc a vyhráli. Na Dakaru 2023 Macíkův speciál po 11 letech,

Martin Macík zápasil s vrtulí, defekt už je rutina.

„Hlavně v pořádku dojet do cíle“ znělo heslo pro desátou etapu Rallye Dakar, do které Martin Macík, František Tomášek a Michal Mrkva startovali z 23. pozice. A to se také podařilo.>> video z 10. etapy v článku >>

Dakar 2019: Macík s Brabcem komentují novou trasu

Martin Macík a Jan Brabec, členové týmu Big Shock Racing, byli hodně překvapení, když dnes organizátoři Rallye Dakar odtajnili novou trasu. 100 % Peru = 100 % Dakar. „Už pár dní kolovaly zaručené informace, kudy se pojede, ale nakonec se vyplatilo počkat.