Macík vyhrál Rallye du Maroc.

Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda, v barvách týmu Big Shock! Racing, vyhráli Rallye du Maroc. Domů si vezou také 3 etapová vítězství. Jejich Čenda, nový vůz sestrojený vývojáři sedlčanského týmu MM Technology, dostal nakládačku, jakou potřeboval. Všechny dětské nemoci nového kamionu se dařilo zvládnout, zejména díky skvělým výkonům sedlčanských mechaniků.

Macík v novém speciálu boduje na Rallye du Maroc.

Martin Macík, pilot týmu Big Shock! Racing, po čtyřech závodních dnech Rallye du Maroc zatím drží 1. celkovou pozici před Keesem Koolenem. Oba závodníci jedou v kamionech od sedlčanských MM Technology. Macíkova posádka současně úspěšně pokračuje v testová

Macík otestuje nový kamion na Rallye du Maroc.

Jakmile byly na čerstvě sestrojeném závodním speciálu pilota Martina Macíka dotaženy poslední šroubky, mechanici kamion naložili na podval a vydali se na cestu směr Agadir. Už 1. října tu odstartuje náročný šestidenní závod Rallye du Maroc a posádka týmu

Macík s Brabcem na startu Rallye du Maroc

Pilot Martin Macík ve svém žlutém kamionu Liaz a Jan Brabec na motocyklu Husqvarna dnes startují do šestidenní Rallye du Maroc. Téměř 2000 kilometrů dlouhá trať otestuje poslední technické detaily před odesláním Franty, závodního speciálu Martina Macíka,

Martin Macík vítězí na Rallye du Maroc!

Pilot kamionu Liaz Martin Macík a motocyklista Jan Brabec z týmu Big Shock Racing úspěšně zdolali závod Rallye du Maroc. Macík si veze domů medaile za vítězství v kategoriích kamionů a AUTO OPEN. Mezi všemi auty v závodu dojel na výborném 9. místě. Jan Br

Martin Macík představil svůj plán pro Dakar 2023

Pilot Martin Macík míří na svůj 11. Dakar, který bude v mnoha ohledech jiný než ty předchozí. Na trať vyjede v novém kamionu pojmenovaném Čenda. Poprvé společně startovali na nedávné Rallye du Maroc a vyhráli. Na Dakaru 2023 Macíkův speciál po 11 letech,